Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Miért vállalják be az emberek...

Miért vállalják be az emberek a plasztikai mütéteket? Miért szenvednk meg kockáztatnak? Nem birom megérteni

Figyelt kérdés
2012. ápr. 18. 12:59
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
98%
Nekem több műtétem is volt.Átlag ember szemével ez sokban számít.Én azért vállaltam be hogy 3 gyermek szülése után is nő maradjak.Magamat igényes nőnek tartom és muszáj jól kinéznem.Nem bírtam magamra nézni.
2012. ápr. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Értem milyen mütéteid voltak? Én azt figyeltem meg hogy általában nem azok mütetik magukat akiknel akkora lenne a probléma.
2012. ápr. 18. 13:04
 3/24 anonim ***** válasza:
75%

Terhesség miatti korrekciók:

-mellfelvarrás

-hasplasztika

-zsírleszívás


Meg amiket hiúságból csináltattam:

-arcfelvarrás

-szemhéjplasztika

-lézeres mélyhámlasztás


Az utóbbi 3-at csak hiúságból csináltattam.A korán megereszkedett bőr nagyon zavart ezért megcsináltattam.


A zsírleszívás nem azért volt mert lusta vagyok , nem , naponta edzek , futok de egyszerűen voltak helyek ahonnan nem ment le a felesleg.

2012. ápr. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
92%
mert biztos úgy gondolják, hogy megéri a kockázat, sokkal jobban, mint együtt élni a problémával.
2012. ápr. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Az én párom hasplasztikát szeretne de szerintem szép semmi baj vele szeretem ahogy van nem akarom hogy valmi baja legyen
2012. ápr. 18. 13:30
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
hasplasztika mi miatt? Mert ha kötényhasa van, azon csak a műtét segít, ha pl. nagy fogyás vagy szülés volt.
2012. ápr. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Kötényhas de nincs azzal semmi baj ruhában nem is látszik
2012. ápr. 18. 14:17
 8/24 anonim ***** válasza:
Ilyenek vagyunk mi nők.Ti férfiak ezt nem érthetitek meg.Lehet ruhában nem látszik de attól őt zavarja.Valószínű nem mer fürdőruhát sem felvenni.Nekem is volt kötényhasam és tudom milyen.Ez nem egy olyan kockázatos műtét mint mondjuk egy arcfelvarrás.
2012. ápr. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Én nem tudom de ha az ember szeret valakit akkor ugy komplette szereti én a hasával együtt szeretem nagyon. És én nem látom gáznak.hozzá tartozik és szeretem puszilgatom ott is mint mindenhol.
2012. ápr. 18. 14:29
 10/24 anonim ***** válasza:
Biztos tisztában van hogy szereted.És tudja hogy elfogadod azt a kötény hasat.De ez has őt zavarja , saját magának akar tetszeni.
2012. ápr. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!