Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Fiúk! Elgondolkodtam a mellnag...

Fiúk! Elgondolkodtam a mellnagyobbításon, de még nem vagyok teljesen biztos benne. Szerintetek szükségem lenne rá? Infó + fotó lejjebb.

Figyelt kérdés

Nem akarok plasztik "műbaba" lenni, csak ez az egy, ami talán rámférne. De... sok fiúnak nem jön be a műcici. Mit gondoltok? Megcsináltassam?

Fotó: [link]



2012. máj. 29. 19:11
1 2 3 4 5 6 7
 1/66 anonim ***** válasza:
33%
inkább adnád nekem a pénzt jogsira pffffffffff!!!!!!!!!!!!!!!
2012. máj. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/66 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell ennél nagyobb. :-)
2012. máj. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/66 anonim ***** válasza:
100%

ad1: ha a melledről teszel föl fotót, akkor ne szorítsd le a karoddal

ad2: a kép alapján nincs ezzel semmi baj. Kerek és feszes, az implant csak rontana ranjta szerintem


21F

2012. máj. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/66 anonim válasza:
92%
Semmi gond nincs a melleiddel. Hidd el inkább ez mint egy luficici. Ha meg megcsináltatod legalább 1 évig látszani fog még a vágás helye + lehet olyan a bőröd, hogy el sem fog tűnni az elég visszataszító tud lenni. Fiatal vagy még ne kapkodj el semmit.
2012. máj. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/66 anonim válasza:
100%

1., Fiatalnak nézel ki, a mellek 25 éves korodig nőhetnek.

2., Kifejezetten szép és formás melleid vannak, szerintem kár nagyobbítani.

3., Én nem szeretem a műcicit, de a tied, ezt neked kell eldönteni és nem közönségszavazással. :)

2012. máj. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/66 anonim ***** válasza:

Szia!

Ezen a képen szerintem egészen jónak tűnnek, de olyan furcsa az egész beállás.

Nem tudnál egy másik képet mutatni, amin nem nyomod őket össze a karjaiddal? Amin úgy állnak, ahogy maguktól is állnának.

2012. máj. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/66 anonim ***** válasza:
100%
Ne nyomd össze a karoddal, így csalóka. Ha zavar a mérete csináltasd, csak várd meg míg abba a korba érsz, hogy már nem nő tovább. Legjobb lenne ha megelégednél azzal ami van.
2012. máj. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/66 anonim ***** válasza:
62%

figyelj, ha van pénzed rá, ahogy gondolod:) ha ettől több lesz az önbizalmad, nyugodtan, csak ne ess túlzásba, egy picivel nagyobbat esetleg.

egyébként talán egy picit kicsi, de a formájával nagyon nincs gond, irigyellek, hogy ilyen kis formás:D

2012. máj. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/66 anonim ***** válasza:
48%
ezzel sincs gond, de ha van rá lóvé és boldogabb lennél tőle akkor csináltasd meg. nincs semmi gond a műanyaggal :D
2012. máj. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/66 A kérdező kommentje:

Mutatok egy képet az alkatomról, hogy hozzá tudjátok mérni, kellene-e nagyobb. Egyesek szerint aránytalan lenne ennél nagyobb, én viszont szeretnék... csak még szükségem van véleményekre :D A végén úgyis én döntök meg az én véleményem számít, de... érdekel, manapság a "inkább nagyobb és mű" vagy "természetes és kicsi"?

Kép: [link]

2012. máj. 29. 19:28
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!