Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Min. Mennyi jövedelem szügsége...

Min. Mennyi jövedelem szügséges ahoz, hogy részletre fizethető legyen a hasi zsirleszivás?

Figyelt kérdés
2012. jún. 7. 13:40
 1/9 anonim válasza:
47%
A kérdés az, hogy miért csak ezen az alternatíván gondolkodsz! Tudok néhány módszert, amivel kockázatos orvosi beavatkozás nélkül is lehet szép eredményeket elérni. Nagyjából 60000-80000 forintba kerül egy 15-20 alkalmas kúra!
2012. jún. 11. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Dr.Vadász T.A válasza:
29%

Semmi jövedelemre nincs szükség,sőt még pénzt is sporolhat,ha kevesebbet zabálsz!Egyszerü,nem?


Prof.Dr.Vadász T.A.belgyógyász

2012. jún. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
és sem zabalok,mégis hizásra hajlamos vagyok,de belgyógyász létére biztos tudja h 30 utan megvaltozik a szervezet.
2012. jún. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Dr.Vadász T.A válasza:
4%
Micsoda "tudományos"válasz,hogy "30 éven túl megváltozunk"?Miben változunk?Az alkoholista is tagadja,hogy egy csepp bort sem iszik,a kövérek is azt hajtogatják,hogy"hát én alig eszek valamit".Tehát marad az első válaszom!
2012. jún. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

de változunk 30 felett.

én világéletemben nádszál voltam, ugyan annyit eszek,

nem mozgok kevesebbet sem, gyerekem sincs, most meg jönnek a hájak. és hájas vagyok. és ugyanúgy élek.

2012. jún. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Dr.Vadász T.A válasza:
Vizsgáltassa meg a pajzsmirigy működését és talán egy bizonyos orvossal is elbeszélgethetne.
2012. jún. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Olvasd el a könyvet, és megtanulsz normmálisan enni, edzeni, és kinézni!


Drugs Bunny - A sárga kapszula


a builder.hu-ról le tudod tölteni, regisztráció után.

2012. jún. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Meg vizsgálták a pajzsmirigyet,és minden rendben van..
2012. jún. 17. 16:00
 9/9 anonim válasza:
A magyarok miért csak paraszt módon tudnak egy kérdésre válaszolni?
2012. dec. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!