Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Meddig lehet visszamondani a...

Meddig lehet visszamondani a mellplasztikai műtétet? Már nem bírom, nem tudom mit tegyek.

Figyelt kérdés
Múlt héten voltam konzultáción, és megbeszéltünk a műtétre, egy időpontot. 16.-ára, jövő hét csütörtök. De én már nagyon kivagyok, állandóan csak bőgök. Régóta lógós a mellem, és fontolgatom a műtétet, de most vhogy megtorpantam. Mellfelvarrásról lenne szó,félek... A komplikációktól, h elrontják, és h tudom, h utána megmaradnának a hegek. Ma is bőgtem, anyum jött be, h mi van. Ő azt mondta h bármikor meggondolatlanom, és ő amúgy se szeretné h megcsináljam, mert fájdalmas, stb.Már az idegeim is kivannak, nem tudom voltam-e valaha ennyire szarul, gyenge is vagyok. Szóval nem tudja valaki esetleg, h lemondható-e?
2009. júl. 8. 13:38
 1/9 anonim ***** válasza:
96%

Jaj kislány... Ne hagyd el magad! De miért akarod megcsináltatni, ha ennyire félsz tőle? Kell az neked egyáltalán?


Egyébként bármikor visszamondhatod, akár előtte egy perccel is.


De ha amúgy meg szeretnéd csináltatni és vágysz a végeredményre, csak félsz, hogy fáj és komplikációk lesznek, akkor egy jó barát/barátnő ilyenkor nagyon sokat segíthet!


Hidd el tudom miről beszélek, februárban volt egy nagy műtétem ami jellegében hasonlít a tiedre, csak picit komolyabb volt. Kibírható és a végeredmény bőven kárpótolt!

2009. júl. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Gyógyulás csak egy egészen halvány, fehér cérnavéhony heg marad meg a melleknél, alig látszik. én semmiképpen nem mondanám le a helyedben. mint minden műtétnek, ennek is vannak kockázatati, de nyilván jó szakemberek kezébe kerülsz, így a rizikó is nagyon minimális. ha már belevágtál, érdemes megcsináltatni. lemondani lemondhatod, nem kötelezhet senki, hogy igenis csináltasd most már meg de ne mondd le, mert sztem hiba lenne, és megbánnád. nagyon szépen meg fogják csinálni, biztos vagyok benne.
2009. júl. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

LE lehet mondani.

Szerintem ha vannak kétségeid, akkor ne tedd meg.

Lehet egy idő múlva megint szeretnéd, akkor biztos leszel benne.

2009. júl. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek! Igen, a fájdalmat kibírom, inkább a hegek aggasztanak. De jó tudni h bármikor meggondolhatom.
2009. júl. 8. 14:15
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A hegekre manapság annyi csodakencét lehet kapni, biztos találsz majd olyat, amitől elmúlik az a kis karcolás! Nem mondanám le a helyedben! Ki tudja mikor lesz rá legközelebb pénzed és szebb mellel az önbizalmad is nagyobb lesz! Nem fogják elrontani, hidd el, úgy tudom ez már rutinműtétnek számít. És közhely, de kockázat nélkül nincs nyereség! Sok sikert, boldog életet kívánok! (-:
2009. júl. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben megcsináltatnám. Persze, vannak kockázatai, de minek nincs? Tudod, ha azért nem játszol, mert félsz, hogy veszítesz, a büdös életben nem nyersz! Persze a döntés a tiéd, ez csak az én véleményem!!
2009. júl. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A hegektől ne félj, van egy kezelés, amivel azokat is el lehet tüntetni, úgyhogy csak bátran! Ha megbízható az orvosod, akkor pláne ne félj, az ő érdeke is hogy komplikációmentes legyen a műtét. Esetleg beszélhetsz olyan nőkkel, akiknek már volt, fórumokon megtalálod őket.
2009. júl. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Jaj, mennyi erőt adtatok, ti nem is tudjátok. :)

"Tudod, ha azért nem játszol, mert félsz, hogy veszítesz, a büdös életben nem nyersz!" Ez mindig előttem fog lenni majd ezentúl.

És találtam egy oldalt, ahol láthattam több képet is gyógyulás után, ott tényleg csak egy nagyon vékony, halvány fehér vonal volt a heg.

Köszi mindenkinek a segítséget,támogatást és minden jót Nektek az életben!

2009. júl. 8. 19:13
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, gyönyörű melled lesz, arra gondolj, milyen szép leszel majd a műtét után, amikor egy feszes felsőben végigmész az utcán, s a többi nő irigykedve, a pasik pedig elismerően bámulnak rád. A hegek nagyon hamar el fognak halványulni, még nagyítóval sem lehet majd észrevenni őket. Ez pedig tényleg rutinműtét, pláne ha csak sima mellfelvarrás, nem pedig szilikonozás. Szép magas és feszes lesz a melled, szerintem nagyon fogsz tetszeni magadnak, oltári dögöd csaj leszel! Puszi és sok sikert e műtéthez, no para: egy mellimádó srác
2009. júl. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!