Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Ilyen mellbimbó műtét létezik?

Ilyen mellbimbó műtét létezik?

Figyelt kérdés

A bimbóudvaromat szeretném kisebbre csináltatni. Az lenne az egyik fele. És nincsen mellbimbóm. Csak akkor jön elő, ha fázom, vagy izgalomba jövök. Nem tudom, hogy ilyet bimbócsinálást tudnak csinálni?

Nem kérek fogadd el magad válaszokat, évek óta próbálkozok, és nem tudom. Nem tetszem így magamnak.


Mennyire fáj, és mennyibe kerül? 18 évet ha betöltöttem, akkor szülői beleegyezés nélkül megcsinálják?


2012. júl. 2. 09:58
 1/9 anonim ***** válasza:
nekem is ez a porblémám de a melled 20-22 éves korodig fejlődik és a fiúknál sem nagy porbléma az ilyen mell:)
2012. júl. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
2. felét a befelé forduló mellbimbót lehet korrigálni persze,végignéztem tv-be hogy csinálják,valami mirigyet vesznek ki és azt húzzák elő mert az túl kicsi és az miatt van ez a probléma. Utána semmi probléma,de nem tudom ilyen mennyibe fájhat? Lehet elég drága dolog..
2012. júl. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ti tényleg értettétek, hogy mit kérdez? :O
2012. júl. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A bimbó plasztikánál oriási a fertözés veszély. kisebb nagyobb fertözés mindig van szinte. Volt kolleganömnek olyan szintü lett a fertözése a mellkisebbités és bimbó udvar kisebbités után hogy le is esett az egyik. Szószerint lerohadt. Azzal a mellével szoptatni sem fog tudni ha szül.
2012. júl. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ehj ha... :-S
2012. júl. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ági8405! De ha megfelelően vigyázok rá, akkor gondolom semmi baj nem lehet. Vagy tévedek?
2012. júl. 7. 12:21
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem befelé forduló neki, nem írta hogy homorú, csak besüpped. Teljesen normális dolog, sokaknak ilyen.


A bimbóudvart is meg lehet csináltatni.

2012. júl. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Bögyös vagy vagy inkább cicis? Úgy értem a bimbóudvarod önmagában nagyobb az átlagnál vagy a melledhez képest az?
2012. júl. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
hát olyan is-is. mert nagyobb az átlagnál, és az én cicimhez képest is elég nagy.
2012. júl. 19. 00:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!