Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Olcsó de jó mellnagyobbítás?

Olcsó de jó mellnagyobbítás?

Figyelt kérdés
Hol? Mennyiért?

2012. júl. 2. 18:37
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
A fejedben, ingyért. Elfogadásnak hívják.
2012. júl. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem megy... 3éve próbálom, napi szinten nyűglődök miatta és zavar!... :/
2012. júl. 3. 07:30
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Van pasid? Szerintem a szilikon röhejesen néz ki, akkor inkább kis mell.
2012. júl. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Olcsó és jót nem biztos, hogy találsz, kivéve, ha pszichiáter szerint komoly problémát okoz neked ez a probléma.
2012. júl. 5. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Van, párom ő is ezen a véleményen van...

de engem zavar. :/


A pszichiátriás dolog létezik Magyarországon is?

2012. júl. 5. 06:57
 6/7 anonim ***** válasza:
szerintem ne azt nezd,hogy olcso.ha megcsinaltatod akkor adj ra.megiscsak egy emberi testrol van szo
2012. júl. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ismerek egy csajt, aki piszok jól nézett ki. Mondjuk egy pics@, de tény, hogy jól néz ki. Kifejezetten kicsi melle volt, de összességében top csaj. Most megcsináltatta a mellét 1 millióért, és szerintem gáz. Mindenki tudja, hogy csalás, és így nincs értelme az egésznek. Fogadd el magad, ha kell, akkor orvosi segítséggel. Minden nő, sőt, szerintem minden ember azt hiszi, hogy 1 vagy 2 testrésze átszabásával egy csapásra megnőne az önbizalma, és tökéletes lenne. De ez nem így van. Ha rálépsz erre az útra, azt már sosem tudod visszacsinálni. Egy operáció árán elmehettek egy egzotikus nyaralásra.
2012. júl. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!