Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Nem tetszik hogy kerek a...

Nem tetszik hogy kerek a fejem, hogy lehet segíteni? Igazi kerek pufók a fejem és férfi vagyok nem nő.

Figyelt kérdés

találtam egy ilyen oldalt.. [link]

az állkapocs szögleti rész igaz lehet? lehetne nem szilikon hanem valami keményebb szilárd anyaggal megcsináltatni?


2012. júl. 3. 14:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, nem olvastam el amit küldtél. De inkább ezekre a kérdésekre inkább szakorvoshoz fordulj. Én a helyedben nem csinálnék vele semmit. Sztem nem lehet olyan vészes, hogy ehhez folyamodj. Amúgy meg önmagával szemben mindenki kritikus és néha nem a valóságot látja.

És egy tipp: ha JÓL ÁLL neked a borosta akkor azzal sztem tudod korigálni. Az egy kicsit hosszúkássá teszi az arcot.

Meg a haj is befolyásolhatja. PL. a kopaszoknak jobban lehet látni, hogy milyen a fej formája. Most nem arra célzok, hogy növeszd még és legyen olyan mint egy női haj, de biztos vannak olyan formák amelyek előnyösek lehetnek.

De amúgy, fogadd el magad úgy ahogy vagy. :)

Hány éves vagy?

2012. júl. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

előző vagyok:

sima az arcod vagy borostás, esetleg szakállas?

és a hajad milyen? úgy értem milyen formájú, fazonú?

2012. júl. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen , szokták , orvosi fém , titánium esetleg cirkónium-oxidból készíteni ezeket az iplantokat.
2012. júl. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!