Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Ránctalanítás véres tűszúrások...

Ránctalanítás véres tűszúrásokkal?

Figyelt kérdés
A tv-ben láttam egy plasztikai módszert, apró pici tűszúrásokat végeztek el az arcon, amitől teljesen véres heges lett az arc, de teljesen megfiatalította az emberet. Mi lehet a neve?

2012. júl. 3. 22:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Botox
2012. júl. 4. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szerintem is botox. De azt utána rendszeresen kell csináltatni. AZ egy idegméreg. Ha ilyen problémád van, akkor van már Magyarországon is olyan galvántechnológia, amivel otthon tudod a bőröd ápolni. És zseniális még a nyakra, dekoltázsra, kézfejre is. Én imádom.
2012. júl. 13. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szerintem ez a dermarolleres arckezelés, amikor egy mikropengékkel teli hengerrel, mélyen a bőr alá juttatnak nagyon jó minőségű hatóanyagokat.
2012. júl. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Dehogy botox...DERMAROLLER, ahogyan az előző is írta. Magyarul: kollagén indukciós terápia. Tényleg nagyon hatékony.
2012. aug. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!