Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Írnátok tapasztalatokat Dr....

Írnátok tapasztalatokat Dr. Péter Zoltán plasztikai sebésszel kapcsolatban? (Debrecen)

Figyelt kérdés

Műtétre készülök és már voltam Dr Fábián Zsoltnál. Ő nagyon szimpatikus volt, viszont gondolkozom rajta, hogy megejtek egy konzultációt a fent említett orvossal is.

Olyan emberek véleményére lennék kíváncsi akik már voltak nála konzultáción/műtéten. Mint emberről és mint orvosról is érdekelnének a vélemények /tapasztalatok!


Valamint még arra lennék kíváncsi, hogy mennyit kért a konzultációért ill. hogy kinek mennyibe "fáj" az adott műtét?


2012. júl. 15. 23:10
 1/5 anonim ***** válasza:
milyen műtéted lesz?
2012. júl. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Orrplasztika

Neked van valami tapasztalatod a dokival kapcsolatban?

2012. júl. 20. 16:39
 3/5 anonim válasza:
Én voltam Dr. Péter Zoltánnal ha minden jól megy akkor engem ő fog műteni.450et mondott nekem szimpatikus volt,bár kicsit nehéz utolérni emailen keresztül.Én azt hallottam hogy nagyon korrekt és nem is olvastam negativat róla :)
2012. júl. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Én már beszéltem vele emailen, elmondtam a problémám ott látatlanban nekem 400 ezret mondott. Aztán most felkerestem telefonon is. Éppen szabadságon volt, azt mondta 30.tól dolgozik és majd akkor tárgyaljunk, de nekem is szimpatikusnak tűnt.

Az utolsó válaszoló írna nekem privátot? Esetleg küldenél egy képet az orrodról? Mikor mész műtétre??

2012. júl. 23. 08:32
 5/5 anonim válasza:
Érdekes, nekem csak rossz tapasztalatom volt vele. Telefonon is alig tudtam elérni, adott egy időpontot a klinikára, majd amikor elmentem egy rátarti, lenéző ficsurral találkoztam. Gondoltam, rossz napja volt, így megbeszéltük a műtét időpontját. 1 nappal a műtét előtt felhív a KÓRHÁZI asszisztense a kórházból, hogy mivel minden páciens visszamondta aznapra csak én nem, ezért én se jöjjek, mert 1 emberért dr úr nem megy ki a magánrendelőjébe. Másnap felhívtak, hogy de mégis, mert becsúszott még egy beteg. Elmentem, de bár nem tettem volna. Olyan hegeket hagyott az arcomon, hogy sírtam, mikor megláttam. Mindezt csak azért meséltem el, hogy máshoz is eljusson az információ, és ezáltal lehetőséget adhassak arra, hogy tanuljatok más hibájából. Látnom kellett volna, olvasnom kellett volna a jelekből, de annyira akartam a műtétet, hogy semmi nem érdekelt és mindent megmagyaráztam magamnak. Nem kellett volna.
2015. jan. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!