Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mit csináljak ezekkel? (kép...

Mit csináljak ezekkel? (kép is van)

Figyelt kérdés

mik ezek a szememen..? és hol tudnám eltávolíttatni? kórházban leszedik?:S


[link]


[link]


2009. júl. 25. 13:21
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Ez szerintem árpa. Igen, leszedik kórházban.
2009. júl. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
Szia! Én is árpára tippelek, sajna nekem is volt. Ráadásul belül. Szemészeten adnak rá kenőcsöt és elmúlik. Nem hinném, hogy egyből leoperáják. Nálam legalábbis az volt. Jobbulást!
2009. júl. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%

Szia!


Nekem tavaly nyáron volt ilyenem, ráadásul bent a szemembe. Ez még szerencsésebb ha kint van. Sürgősen menni kellene a szemészetre ahol adnak rá kenőcsöt. Ha 1 héten belül nem múlik el, sajnos leszedik. :(

2009. júl. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%
Én is az árpára gondolok. Kórházban le tudják szedni. Amúgy szép szemed van :)
2009. júl. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat.. nekem vmi olyasmi mondtak h az vmi megkeményedett zsír, és ha picit megvágom a felső hám réteget akkor az kijön magától.. de nem fogom magam itthon megműteni..:D

a képen elég csunyi de azért köszi:)

2009. júl. 25. 16:10
 6/8 anonim ***** válasza:
53%
Ez nem árpa, nekem is meg még csomó embernek van. Az az igazság, amit neked is mondtak, de szerintem se te szórakozz vele otthon. Kozmetikus leszedi neked. Kiszúrja tűvel és kinyomja mint egy pattanást.
2009. júl. 26. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
64%
Ha viszket akkor árpa, ha semmi gond vele, csak ott van akkor zsírmirigy!Az árpára van kenőcs, a mirigyre pedig kozmetikus!
2009. júl. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha árpa akkor van kenöcs a patikába amivel kezelni lehet de én zsírcsomónak nézem.A kozmetikus kiszedi.
2009. aug. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!