Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Anyajegy eltávolításnál csak...

Anyajegy eltávolításnál csak injkecióval érzéstelenitenek?

Figyelt kérdés
Ez lenne az első alkalom, és nagyon parázok az injekcióktól(pedig 3 hónapig fogorvos is ezt csinálta)..Olvastam valahol olyat is hogy lefagyaszthatják.Ez lehetséges?Vagy esetleg valami más "kevésbé"fájdalmas érzéstelenítő módszer?

2012. aug. 30. 10:38
 1/2 Calvin Broadus válasza:

Az anyajegyet helyi érzéstelenítés után kimetszéssel távolítják el! Ez jelenthet szurit, de beecsetelést is!

Sem a kikaparás, sem a lézeres módszer "nem ajánlott", lefagyasztani meg max. a szemölcsöt lehet!

2012. szept. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Túlélhető az injekció, nekem egyszerre három anyajegyet szedtek le így három szurit is kaptam, nem mondom hogy nem fájt, de csak néhány másodpercig tartott a fájdalom, utána semmit nem éreztem. Nem kell tőle tartani. ;)
2013. jan. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!