Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Ha van elég pénzem, kérhetem...

Ha van elég pénzem, kérhetem hogy hasplasztikánál ne katétert, hanem pelenkát viselhessek műtét alatt? Elvégre én fizetek egy millió forintot, sztem joggal várom el hogy kinyalják a seggemet is érte.

Figyelt kérdés

most lenne ez a Refit eljárás. ugyanis megereszkedett petyhüdt a bőr a hasamon. hatalmas fogyás után. ez segítene. tessék egy kép:


[link]


műtét nélkül helyrehozná, de sajnos itthon még nem elérhető. és a smartlipo sem, ami hasonlóan helyretudna tenni. ezért kellene sajna a plasztikai műtét. de a katéter miatt nem tudok belevágni.


Előre szólok azok a válaszok amik a katéterre való rábeszélés mellett szólnak, nem érdekelnek....tartsd meg magadnak.


Külföldi oldalon olvastam hogy volt lehetősége egyeseknek pelenkát kérniük katéter helyett, ezért merült fel bennem az ötlet.


2012. szept. 10. 18:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy sok értelmes választ fogsz kapni, de szerintem ezt az orvossal, vagy az ápolóval, vagy nem tudom hogy kivel kell megbeszélned.
2012. szept. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha van elég pénzed, akkor tuti. Viszont nem hiszem, hogy belemennek, mivel az alhasi vágásod pont az ágyékrész felső vonalában lesz, és nem szerencsés, ha hozzáér bármi, adott esetben egy vizeletes pelus.
2012. szept. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
értem. akkor ne alhasi vágást csináljanak... meglehet csinálni máshogy is, felhúzni is lehet azt a bőrt... mellesleg csak akkor vagyok hajlandó belemenni a műtétbe, ha nem kell katétert viselnem....
2012. szept. 10. 19:49
 4/6 anonim ***** válasza:
miért nem a plasztikai sebészeten teszed fel a kérdésed, az orvosnak? nem gondolnám, hogy itt bárki is tudna válaszolni. pláne nem a műtéti beavatkozásról. De azért hajrá....
2012. szept. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem miért ellenzed ennyire a katétert? Ha nem válaszolsz sem gond, csak érdekel.
2012. szept. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
52%
ha van elég pénzed ahhoz,hogy kinyalják a s eggedet,akkor lehetne annyi eszed is hogy ezt az orvosodtól kérdezed meg,akár telefonon is....no comment.
2012. szept. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!