Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » A családotokban hány nő járt...

A családotokban hány nő járt már plasztikai sebésznél? És ezt a férjek parok pasik hogy viselték? Vagy ha még nem férjezett stb akkor a szülők? Esetleg van akinek a szülők fizették önként és dalolva? A bárátnőmnek anyjáék fizették

Figyelt kérdés
2012. szept. 22. 14:17
 1/10 anonim ***** válasza:

A családban senki, legalábbis nem tudok róla, nem látszott senkin változás.

Barátnődnek egészségére.

2012. szept. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Senki sincs ilyen az ismeretségi körömben. Nem pénzes emberekből tevődik ki a baráti köröm.

De olyanokról tudok, akik tervezték a mellplasztikát. Régi volt kollegák, ketten is.

2012. szept. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen én is készülök, de nem igazi plasztikára. Ráncfeltöltést szeretnék saját zsírral. Egy három alkalmas kezelés állítólag 150 000 forint. Ennyit még rá tudok szánni.
2012. szept. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Unokatestvérem: az orrát

Egyik nővérem:Mellét

Másik nővérem:Szemét,orrát,mellét,száját.

A nővéreim saját pénzből, unokatesóm nem tudom.

2012. szept. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

A nővéremnek volt orr és fül plasztikája.

Kiskorától csúfolták miatta,már egész kicsinek komoly önértékelési zavarai voltak emiatt. Szüleim elvitték pszichológushoz de nem sokat segített rajta. 13 évesen kijelentette,hogy ő soha többé nem kér ajándékot,csak azt,hogy megműttethesse az arcát. A család felemásan fogadta,mivel azt az elvet valljuk,hogy mindenki a maga módján szép és a nővérem valóban szép volt úgy is,ahogy volt.Viszont tudtuk hogy lelkileg mennyire megviselte,így a 18. születésnapjára azt kapta a családtól,összedobtuk a rávalót.

2012. szept. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Sógornőm az orrát csináltatta meg. Mondjuk én nem értem, tekintve hogy előtte se láttam azt az állítólagos huplit, és utána se a különbséget. De ha neki így jó, hát egészségére. Az ő teste, azt csinál vele, amit akar. Jól keres, így megengedhette magának.

Én egyelőre tervezem, hogy a mellem megnagyobbíttatom majd, mert annyira kicsik, hogy az egyrészt nem esztétikus, másrészt minden blúz lebeg a hátamon, szabott ruhákat, kosztümöket pedig egyáltalán nem tudok hordani. Szóval csak annyira szeretném, hogy végre konfekcióméret lehessek. De csak akkor vállalkozom a műtétre, ha már nem akarok szülni többet. A szüleim véleménye erről az, hogy hülyeség ellen nincs orvosság, a párom azt mondja, nem rajong a műnőkért, viszont megérti, mert látja, mennyi problémát okoz ez nekem.

2012. szept. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nővérem a melleit nagyobbítatta. Nem is tudja senki rajtam kívül... Nagyon nem érékelnék, ha tudnák a szüleim. Párját nem tudom, azóta már volt vagy 3-4 barátja... Szerintem ez a pasikat nem bolygatja meg különösebben. Nekem meg nem tetszik. Olyan lett, mint két homokzsák tapintásra... Nekem sincs nagy cicim, sőt. Én nem csináltatok meg magamon semmit (bár az orromat utálom). De mindenkinek szíve joga... :)
2012. szept. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A nagynéném a mellét nagyobbítatta meg, a család leginkább semmit nem szólt hozzá.
2012. szept. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Családi körömben és a szűkebb ismeretségi körömben egy ilyenről sem tudok.

Egy távolabbi ismerős lány műttette meg a lábujjait, mert nagyon csúnyának tartotta, és nyáron emiatt nem mert nyitottabb cipőt felvenni. Illetve a volt sulimban egy lány felettünk szilikonmelleket kapott a ballagására... :D

2012. szept. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A mellemet (illetve a helyüket :)).

Anyám megértette, mert 15 éves korom óta zavart a hiányuk. A férjem azt mondta, hogy amíg nem esek túlzásokba, ő mellettem áll, ha így érzem jól magam.

Apám ellenkezett, de utólag kiderült, hogy az altatástól féltett. Amikor látta, hogy emberszabású maradtam és nem haltam bele a műtétbe, ő is elfogadta.


De ő aranyos is volt. Mikor felébresztettek a műtét után, felhívtam a férjemet, hogy kicsit még álmos vagyok, de minden oké, egyben vagyok. Ő rögtön hívta a szüleimet, hogy minden rendben. Apámmal beszélt, aki ettől megnyugodva mondta, hogy "Akkor most már áldásom a műtétre, belevághattok" :)

2012. okt. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!