Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Szemüveges vagyok elég régóta,...

Szemüveges vagyok elég régóta, és eléggé beesett a szemem, karikás, ami a szemüveg nélkül eléggé látszik. Szeretnék kontaktlencsére váltani, de így nem. Mennyi idő mire eltűnik? Műtéttel megoldható, ha igen, mennyi?

Figyelt kérdés
2012. okt. 6. 18:53
 1/7 anonim ***** válasza:
micsoda? nem a szemüvegtől lett karikás gondolom, és ha nem csinálsz vele, nem is fog eltűnni. használj alapozót, aztán máris jobb lesz. amúgy én inkább eltűrném a karikás szemet, mint a szemüveget. meg én amúgy is kontaktlencsés vagyok.
2012. okt. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Szerintem meg pont a szemüvegtől nagyrészt. 17 éves vagyok, 15,5 éve csak lefekvésre tettem le szinte. Elég gyenge is a szemem sajna.:\

Én nem biztos hogy kontaktlencsés leszek, most olvastam, hogy a próbakontaktlencse ingyenes, szerintem kipróbálom azt először, aztán majd elválik.:)

2012. okt. 6. 19:11
 3/7 anonim ***** válasza:
én is 17 vagyok, kb 4 éve lettem "szemüveges" de én olyan szinten utálom a szemüvegemet hogy még csak itthon sem hordom, hanem csakis a kontaktlencsét vagyok képes viselni. :) amúgymeg elég hülyén néz ki, és ráadásul kényelmetlen is, és szerintem a lencse minden szempontból jobb, egyszerű kivenni és betenni. az első kontaktlencse pedig tényleg ingyenes, és az optikába be is tanítják, hogy hogyan kell betenni meg kivenni. :)
2012. okt. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A szem karikái a kevés alvástól, a vízhiánytól és a vitaminhiánytól is kialakulhatnak. Műtéttel nem lehet eltüntetni. Élj egészségesebben, ameddig meg nem javul, addig korrektor+alapozó.
2012. okt. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Konkrétan ott az orromnál lévő rész zavar. És kialakulhat úgy is, ha valami gátolja a vérkeringés, ez esetben pedig a szemüveg tappancsa lehet az oka.
2012. okt. 7. 14:41
 6/7 anonim ***** válasza:
Amiről beszélsz az nekem is van ott, az orromnál, elég régóta pedig én nem vagyok szemüveges hanem kontaktlencsés ergo nem azért alakult ki, ja és nem fog elmúlni...
2014. nov. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát pedig ha megfigyelitek, akik régóta szemüvegesek azoknak kicsit be van esve a szemük. De sajnos a kérdésre nem tudom a választ.
2015. febr. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!