Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Akik fiatalon (18-25 évesen)...

Akik fiatalon (18-25 évesen) csináltatták meg a mellüket, honnan volt rá pénzetek?

Figyelt kérdés
Köszönöm!
2012. nov. 2. 23:52
1 2
 1/13 Takumi ***** válasza:
Egyrészüknek apja-anyja fizette, a másik munkával.
2012. nov. 3. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Illetve egyeseknek a sokkal idősebb hapsija "ajándékozta"...
2012. nov. 3. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
75%
19 évesen egy nyáron 2 hónapig bébiszitterkedtem Svájcban. Fizették a repülőjegyemet és az ellátást, így jól jöttem ki, ennek a pénznek eltettem. 23 éves koromtól már a saját pályámon dolgozhattam, így 26 éves koromra az első gyermekem után megcsináltathattam. 70/AA mellem volt, most 70/B, és teljesen megváltoztatta az életem.
2012. nov. 3. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Én 18 éves lettem,75B-s mérettel. 2 hónap alatt nőttek 4 cm-t,ám mégis gondolkodom a műtéten,csak olyan lehetetlennek tűnik.
2012. nov. 3. 00:22
 5/13 anonim válasza:
84%
A pasim kifizette meg a számat is feltöltettem stb utána meg lapátra tettem mert egy undorito górény volt. De mégérte
2012. nov. 3. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
:DDDDD
2012. nov. 3. 00:42
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

75B mérettel mi a bajod? Az egy átlagos méret, nem kicsi és még nőhet is mert fiatal vagy, kis sport, edzés, megfelelő kaják és tuti nőni fog még.

Hogy honnan van pénz kérdésre is válaszoljak... én már 15 éves koromban elkezdtem dolgozni, szóval nekem lett volna rá pénz a munkámból ha akarom. De én nem költenék ilyen hülyeségre sose.

2012. nov. 3. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
72%

Nekem van egy ismerősöm, aki érettségi ajándékként kapta a szüleitől. Neki egyáltalán nem volt melle és ez nagyon zavarta, így a szülei felajánlották neki, hogy kifizetik.

Egy másik ismerősömnek a barátja fizette.

Ismerek egy lányt, neki mondjuk orrműtéte volt, de ő úgy csinálta hogy a 8.os ballagásától kezdve minden bejövő forintot (névnapi, szülinapi, karácsonyi, ballagási pénz) megtartott, így most érettségije után el tudott menni egy igen jó dokihoz, aki már felső árkategóriás.


Persze vannak olyanok,akik sztriptizelnek, meg k.vák, stb, de hidd el ez a kevesebb. Sok lánynak,akik tehetősek a szülei fizetik ki, vagy van aki már 18 éves korára a szülei által akkora tőkével rendelkezik, hogy nemolyan nagy dolog kiadni neki pár százezer forintot ilyesmire. De ismétlem, ők a gazdagok! Nem az átlag emberek.

2012. nov. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekem a TB támogatta.
2012. nov. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 laci911 ***** válasza:
8%
De sok ri banc van itt...^pasim fizette^hàt ezért van itt a vilàg mert ide sűllyedtün....tehàt akkor a mosmàr egy kegytàrgy mert semmihez nem értetek az tuti.....ha nekem ilyen nőm lenne 2x meg b asznàm azt ki basznàm vannak rendes nők is.
2012. nov. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!