Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Átplasztikáztatnád a fenekedet?

Átplasztikáztatnád a fenekedet?

Figyelt kérdés
2009. aug. 12. 13:38
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Én inkább a cicmen változtatnék, de kés alá én sem feküdnék. A popsin amúgyis lehet változtatni tornával igen feszes és formás lesz!!!! Elöbb ezzel kéne próbálkozni:)
2009. aug. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
nyugi csajok! vannak pasik, akiknek egyszerűen minden segg nagy és csak a laposat bírják. és vannak olyanok, akik pedig a nagy popót csipázzák. ez van és sztem azért a fenékplasztika egy csöppet túlzás, nem? amell meg az arc plasztika még ok, de segg? nem is tudom, inkább gyúrok rá. amugy az abbol áll h a laposfenekű lánynak szilikont raknak a popsijába? mert ha igen akk nem szivesen ülnék rá arra szivacsra a seggem helyén olyan fura érzés lenne xd
2009. aug. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
az én seggem kicsi, és ez miatt depressziós is voltam sokáig, szedtem az étvágygerjesztőt stb. semmi sem használt hogy meg hizzak, és hogy a seggem nagyobb legyen, egyébént mennyibe kerülne egy plasztikai mütét , ? hogy nagyobb legyen a fenekem!
2009. szept. 1. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Nagyon formás, imádják a csajok, szóval soha! F/30
2009. szept. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Én igen, most is megvagyok vele elégedve, nem azért lehetne tökéletesebb is.Meg a mellem és az orromat is plasztikáztatnám.
2010. jún. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

nem. most ugyan telt vagyok, de még így is imádja a párom :D

a popsi a nő egyik legfigyelemfelkeltőbb része, ha megtanulod jól használni, hangsúlyozni megfelelő mozdulatokkal a jó időben, a nőiességed része lehet anélkül, hogy átszabnád.

2010. aug. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Én átszabatnám ha lenne rá pénzem.
2010. szept. 5. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Ha lenne rá pénzem, mindenképp.

Aránytalanul kicsi, és lapos, szinte nincs is, és emiatt durván komplexusaim vannak.

De sose lesz annyi pénzem, hogy ide eljussak...

2011. jún. 9. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!