Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Hány éves koromig nő a mellem?...

Hány éves koromig nő a mellem? Ha masszirozom tényleg gyorsabban nőhet,16éves vagyok

Figyelt kérdés

2012. nov. 7. 13:26
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
79%
kb. 21 éves korig. A masszírozás hülyeség, gondold csak el: biztos már több millió nő kipróbálta, ha működne, mindenkinek C-D-s mellei lennének és egésznap masszíroznáK:D
2012. nov. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
de arra gondolok hogy az ilyen kamasz korú lányoknál valami olyasmit olvastam h felgyorsithatja vagy mi. ez hülyeség?:S
2012. nov. 7. 13:31
 3/20 anonim válasza:
58%
Majd én segítek 16/F
2012. nov. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
59%
Én is segítek neked cicus, csak szólj :) Bár nekem a kis mellek tetszenek úgyhogy ne növeszd túl nagyra.
2012. nov. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
75%
Persze, kenegesd olívaolajjal is és garantáltan nagyobb lesz... Akik ilyen kérdést tesznek fel, szokták használni az agyukat?
2012. nov. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
85%
hülyeség, megnyugodhatsz. a férfiak pénisze se lesz nagyobb attól, hogy sokat huzogatják.
2012. nov. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog nőni tőle, sőt mástól sem. Nekem is kicsik és 16 évesen ugyanilyen kérdéseket tettem fel. Most visszagondolva jókat röhögök magamon :D Azóta nekem 1 számmal nagyobbra nőtt. Fogadd el, hogy nem tudsz rajta változtatni.
2012. nov. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
16 évesen nekem szinte semmi nem volt, aztán 21 éves koromra szépen megnőtt, miután elkezdtem szedni fogamzásgátlót. Na és két gyerkőc után a férjem már nem tud betelni velük:) , Azért a kenegetés nem teljesen hülyeség, nőni ugyan nem fog tőle, de a feszességét megőrizheted úgyhogy csak nyugodtan kenegesd, pl babaolaj is jó.
2012. nov. 8. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
65%
20-21 éves korodig nőhet a melled, de nem a masszírozástól. :) Ettől függetlenül nyugodtan masszírozhatod a melleidet. :)
2012. nov. 8. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
78%
nekem magától nőtt meg 21-22 éves koromban, kb fél év alatt lett szembetűnő a változás (és fájtak is, tök ideges voltam, hogy valami bajom van...), természetesen nem hatalmasra, de az alacsony, vékony testalkatomhoz pont jóra. Aztán később elkezdtem tablettát is szedni, de attól nem nőtt semmit. Egyébként szörnyű volt, hogy 17 évesen vettem az első melltartómat, de akkor is minek...az összes osztálytársam meg már fejőstehénhez hasonlított akkor:) vicces, de visszagondolva, tényleg mindennapos kellemetlenséget okozott nekem a "deszkaságom", de megoldódott (soha nem műttettem volna meg egyébként).
2012. nov. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!