Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mennyibe kerül egy mellkorrigá...

Mennyibe kerül egy mellkorrigáló műtét?

Figyelt kérdés

egyik nagyobb sokkal, és mivel nagyok, lógnak is...


kb. ilyen ciciket szeretnék:


[link]


[link]


amik maguktól is így állnak, vagyis nem kell melltartót húzni.

most még melltartóban is látszik a különbség...


mennyiért lehet ezt megcsináltatni?

nem a nagyság a lényeg, szóval nagyobbítani nem kell, mert így is nagy, csak csúnya...lóg és nem egyforma (D-s melltartót hordok, van, mikor DD-s kell)


tudtok segíteni egy kb. árral?

Dél-MO. ha ez számít...


22 éves vagyok


2012. nov. 20. 21:35
 1/9 anonim ***** válasza:
normális helyen alsó határ kb fél millió....
2012. nov. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A második nagyon csúnya, teljesen természet ellenes. hidd el a legtöbb férfi inkább az eredetidre szavazna mint az a lufi ami teljesen. Azon a képen lévő különösen csúnya fajta. Annak a nönek az implantátumtól áll így, ebben az esetben csak még nagyobb lenne a mellded. Korrigálni vagy szilikonnal lehet vagy a másik kissebítésével, na meg ha lógnak fel kell varrni, ahhoz mellbimbó korrekció is kell. Fél millió alatt nem lenne az tuti.
2012. nov. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Baranyában mi számít normális helynek? Esetleg a közelben? Nagyon nem vagyok tájékozott...

a félmilla ahhoz képest jó, hogy én 1-1.2re tippeltem


(nem mintha 500.000-em lenne rá... :( )

2012. nov. 20. 21:47
 4/9 A kérdező kommentje:

(nem beszólásból írom!)


hát nekem viszont az ilyen tetszik, ha természetes, ha nem.

és van férjem, neki meg mindenhogyan tetszem :)


sajnos magamat nem tudom elfogadni...

2012. nov. 20. 21:49
 5/9 anonim ***** válasza:

ha nincs rá pénzed, nem tök mindegy, hogy mennyibe kerül?


amúgy meg teljesen egyénfüggő, hogy mennyi a műtét ára, mert mindenkinél mást kell csinálni.

a másik pedig az, hogy kicsit sem biztos, hogy akár hasonlót csinálnak neked. többek között azért, mert ugye nem mindenkinek egyforma a testalkata.

2012. nov. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

ezt mondom, h egyáltalán nem értek hozzá. azért tettem fel a kérdést, hátha találok valakit, aki okosabb a témában...


most nincs rá valóban, de talán pár év alatt össze tudnám szedni, csak tudni szerettem volna, h mégis mennyit kell


azt viszont nem értem, h testalkat-függő, hisz látok ilyen cicikkel magas, alacsony, vékony és duci lányokat is...

2012. nov. 20. 22:28
 7/9 anonim ***** válasza:
Azoknak akiken ilyet látsz ruhástól a pus up melltartótól van. de a nélkül nagyon csunyus, olyan mint el odatett labda. Olyan nőknél lesz ilyen akinek semmi melle nem volt igy az tömi ki és teljesen látszik a formája a szilikonnak. mivel Te irtad hogy amugy is nagy a melled neked nem ugy állna mivel a saját szövet állományod is ott van.
2012. nov. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
menj el egy konzultációra, az majdnem mindenhol ingyenes. ott majdnem pontos árat fogsz kapni, és majd azt is elmondják, hogy pont ilyen tuti nem lesz.
2012. nov. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
500 ezer körül,arra viszont készülj hogy a vágás kiábránditó is lehet egy pasinak.
2012. nov. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!