Mi történik, ha?

Figyelt kérdés
Most elég kicsi a mellem. Mi lenne ha plasztikáztatnám? Anyumnak sem volt nagy melle fiatal korában, viszont mióta megszülettem nagyok neki. Örököltem az alakját, alkatát, ez látszik, a mellem formája is olyan mint az övé, a tartása is (ezt értsétek jól, természetesen mivel dupla annyi idős mint én és mert nagyok a mellei picit megereszkedtek, de a forma a tartás, nem is tudom, h fogalmazzam meg h érthető legyen, szal az egyezik.) mindig mondja, h biztos nekem is akkora lesz mint neki, ha szülök, és én is így gondolom, de mi van akkor ha teteek be implantátumot, 10 év múlva szülök és akkor már duplán v triplán nagy mellem lesz. Gondolom iszonyat béna lenne. Van vkinek ilyen tapasztalata? Ötlet? Tanács?

2013. febr. 7. 10:17
 1/9 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Amúgy ha még növő vagy, akkor: egyáltalán nem törvényszerű, hogy minden lánynak akkora melle lesz, mint az anyukájának.

Az én anyukámnak fiatalabb korában is nagy mellei voltak, nekem viszont csak közepes. Nővéremnek pedig még kisebb...

Nem biztos, hogy annyira muszáj plasztikai sebészhez fordulni...

2013. febr. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
25 vagyok
2013. febr. 7. 11:03
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mekkora a méreted?
2013. febr. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
88 cm, 70 C-s melltartót hordok
2013. febr. 7. 14:01
 5/9 kriszti310 válasza:
100%
70C??? Szerintem az nem olyan kicsi! Az meg hogy terhesség/szoptatás alatt mekkora lesz, az egyénenként változik.
2013. febr. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
70C???? Az neked hol kicsi?:D nekem 75B van, cserélhetünk ha gondolod:D A te helyedben én biztos nem feküdnék kés alá ekkora mellekkel:D
2013. febr. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Én sem vagyok egy szilikon párti, semmilyen plasztikát nem díjazok, hacsak nem életbevágó. Néha tetszik a mellem, néha nem, és olyankor elgondolkozok, de igazából ezt megszoktam az évek alatt, ha meg lenne egy "új" egyik napról a másikra, és nem tetszene, abba szerintem belebetegednék, (márpedig elég kritikus vagyok, ha azt vesszük, amiket képeken látok, modellek stb) nem hiszem, h lenne orvos akiben megbíznék. Ugyanígy vagyok az orrommal. Nem tetszik, de nem merném megműttetni, mert ezt már legalább megszoktam, és tuti nincs még 1 ilyen a világon :) az "új" meg ha nem tetszik, akkor már bszhatom :) és sztem a legtöbb plasztikázott orr egyforma. Szóval köszönöm a válaszokat mindenkinek! :)
2013. febr. 7. 16:56
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

70 C mellekkel ne menj műtétre. Mondom én, aki két műtéten túl vagyok. Nem vagyok plasztika ellenes, és nem bántam meg.Nekem most 75 C, de én nulláról indultam, még az A kosarat sem töltöttem ki.

De neked felesleges!

2013. febr. 8. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
50%
C kosár kicsi? Szerintem azért már egy B kosár is tisztes mellméret, hát még a C. Amúgy én személy szerint a mellplasztikát növelés csökkentést nem díjazom. A mell úgy jó ahogy van esetedben terjedelmesen, természetesen.
2013. febr. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!