Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » 20 évesen fiatal vagyok még...

20 évesen fiatal vagyok még egy mellplasztikához? És mi a jobb a szilikon, vagy ezek az ideig-óráig tartó anyagok?

Figyelt kérdés
Ki mit ajánl? Melyik doki a legjobb? És mennyire fájdalmas a beavatkozás?

2013. febr. 17. 21:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
81%
nekem 21 éves koromra lett valami mérete, amikor első komoly kapcsolatom miatt rendszeresen szedtem fogamzásgátlót. szép telt lett onnantól a cicim, talán nem is nagyobb de feszesebb szebb. most 30 vagyok 2 gyerek után úgy megnőtt, hogy most már szeretném kisebbre szabatni. szóval bármi lehet még. Én gyerek előtt nem ajánlom, max ha olyan vagy mint egy fiú. Hidd el nem ezen fog múlni a boldogságod. De ha akarsz egy jó dokit dr Gáspár Leventét tudom ajánlani, mert ő kerek perec meg fogja mondani azt is ha szerinte semmi szükséged rá. Ő pl nem vállal el leki betegeket, vagy túlzó igényeket. Én is voltam már nála a kisebbítés miatt, nekem is ajánlott még 6 hónap gondolkodási időt, nem olyan pénzéhes, és árban szerintem átlag. Ő Bp-n van én nem Pesti vagyok de oda megyek, ha bevállalom
2013. febr. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Én sem ajánlom szülés elött csak ha tényleg semmi nincs és nagyon zavar. Viszont nekem az említett doki cseszte el . Tehát őt nem ajánlom. Aki helyrehozta afshin dr.Fájdalmas elejen de ki lehet bírni.
2013. febr. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%
Én a Krasznairol hallottam jokat sok ismerösömnek szilikonos van akinek hyarulinnal van felnyomva én sztem inkább a szilikon ha nem vagy multimilliomos és nincs pénzed félévente ujabb adagok befecskendezésére 8ooezerért.Nem vagy fiatal amugy ehhez.
2013. febr. 17. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
52%

Lehet, hogy a terhesség után megnő, de ez abszolút nem biztos. Hasonlóképpen, a fogamzásgátlótól sem nő meg mindenkinek. Én pl. egészen 30 éves koromig vártam, hogy majd biztos megnő, hát nem nőtt meg...

Szerintem a szilikon a legjobb, én a többi "átmeneti" megoldásban nem hiszek. Most már vannak olyan implantátumok, amiket nem kell 10-15 évig cserélni, egész életre szólnak. Én is csak akkor csináltatnám meg, ha semmi mellem nem lenne. Nekem nem volt (AA méret), akiknek B kosaras mérete van természetesen, és mégis kicsinylik, azokat nem értem...

Az első pár napban fájdalmas, de ki lehetett bírni. Én 1 héttel a műtét után már simán tudtam menni dolgozni (irodai szellemi munka, nem vagonrakodás). De sportolni csak 6 hét múlva lehetett, akkor is ésszel, óvatosan.

2013. febr. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
92%
Nekem 7 éve lett megcsinálva, szilikonos, nekem is azt mondták, hogy nem kell cserélni. Akkor 23 éves voltam és csak így mertem bevállalni, hogy azt mondta az orvos, hogy ezeket már nem kell cserélni. Nem vagyok milliomos, csak tényleg semekkora mellem nem volt, olyan volt, mint egy fiúnak, még most is kicsik a mellbimbóim a mellemhez képest, pedig elég kicsire csináltattam, 225-re.
2013. febr. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
67%
Bocsi én az előzőtől kérdezném, hogy tényleg nem is akarod kicseréltetni később sem? Nekem 11 éve lett megműtve és igaz, hogy semmi problémám vele de elgondolkoztam már egy cserén! Amúgy nekem is ugyanaz a méretem mint a tiéd..225cc.
2013. febr. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
35%

Én is 20 vagyok, de én meg már öregnek is érzem magam hozzá. Addig kell legjobban kinézni, amíg fiatal vagy, legszívesebben 18 évesen megcsináltattam volna már, csak sajnálom azt a pénzt rákölteni, amit anya gyűjtött nekem 20 év alatt külön, inkább magam szedem rá össze a pénzt.

Nekem 12 éves korom óta 70B/70A a mellméretem. Még megvan az 5. felső osztályban kapott melltartóm és tökéletes rám, sőt picit nagy is a kosara, mert azóta inkább 70A lettem a sporttól.

Én már gimiben eldöntöttem, hogy nem vagyok hajlandó leélni az életem csutvasz mellképződményekkel, nem kell nagy, de egy 70C kosarasat azért szeretnék. Olyan rossz érzés, mikor egy kivágott felsőben csak a mellkasom virít, a push up-os melltartó meg max elnyomorítja a mellem. Strandon is olyan a mellem a fürdőruhában, mint egy ötéves kislánynak, semmi sincs a mellem helyén. Ilyen:

[link]

Ilyet szeretnék:

[link]


Foggátlótól, terhességtől ne várj csodát. Sokaknak meg sem nő a gyógyszertől a melle, vagy ha mégis, akkor az abbahagyása után összeesik a hirtelen hormonhiány miatt. A terhesség meg nem is kérdés, az után ha meg is nő, akkor is ronda lesz, ami mindenképp korrekciót igényel. De amúgy valamennyire tévhit, hogy majd a terhességtől nagy melle lesz valakinek, mert az lehet, hogy a kezdetekkor az lesz, de kb. a nők felének visszamegy ugyanakkorára vagy még kisebbre, mint amilyen volt. :SS

Csak a szilikon ér valamit. Olvasgass fórumokat, nagyon sok dokit ajánlanak, de azért még a referencia sem garancia arra, hogy nálad nem fogja elrontani.

2013. febr. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
6-osnak Neked mit mondott akkor a dokid, kell cserélni? Én akkor még felelőtlenebb voltam, mint most.. nem gondoltam, hogy probléma lehet ebből majd később. Elvileg csak nem hazudik az orvos a cserével kapcsolatban, nem? Olvasgatok róla, hogy kell-e cserélni és azt írják, hogy annyira jó anyagból készülnek ezek, hogy nem szükséges.. és végül is akiknek más anyagot raknak be, más okok miatt, pl. sérvműtétnél hálót, az is egy életre szól és nem kell cserélni, akkor ennek is bírnia kellene, nem? Csak mondjuk, ha valaki sokáig él, akkor akár 60 évig is?
2013. febr. 19. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
93%

Egyáltalán nem, én is 20 évesen csináltattam meg és életem legjobb döntése volt! :) Annyira fáj, mint egy erős izomláz, egy hétig kemény, de nem elviselhetetlen. Bár nekem azt mondták, hogy 20 évesek nem szokták ilyen jól viselni. Délután 2kor kezdték el és mivel elötte nem ehettem az volt a legnagyobb problémám este 11kor, hogy éhes voltam és a hátam jobban fájt a sok fekvéstől, mint a mellem.


21/N

2013. febr. 24. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
9%
Felejtsd el hülyeség
2013. febr. 24. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!