Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Volt már valakinek mellbimbópl...

Volt már valakinek mellbimbóplasztikája?

Figyelt kérdés
Befelé forduló mellbimbóm van. Nem olyan súlyos. Enyhe ingerlésre kifordul, de meg szeretném plasztikáztatni a mellem és akkor gondoltam egy füst alatt el lehetne intézni a kettőt. Érdeklődnék, hogy volt e már valakinek ilyen műtéte? Milyen lett az eredmény? mennyire volt fájdalmas? Volt e valami mellékhatás? illetve csuha lajost szeretném sebésznek, de nem tudom, hogy ő végez e mellbimbó korrekciót
2013. márc. 12. 19:12
 1/2 anonim válasza:
Sztem ne plasztikáztass!! Fájdalmas és veszélyes. Néztem a lifenetworkon és elég durva helyrehozhatatlan dolgok alakulhatnak ki. Pl. Kifolyt az implantátum és ki kellet veni utána a mell formája más lett stb.. Öszeségében nem éri meg . Én nem plasztikáztatnék a helyedben . Ha a barátod szeret elfogadja a melleid olyannak amilyen , amúgy is más úgyse látja és ezért több hetet feküdni fájdalmakal?!.. Sztem ne
2013. márc. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Egyik ismim most műttetett és nagyon szép lett! Én is eddig ellene voltam, de az övé ízléses,nem túl nagy és hivalkodó. Biztosan vannak orvosi műhibák,mint mindenhol, de ha ez helyrehozza az önbecsülésed,miért ne?

Én a mellbimbó plasztikánál inkább attól félnék,hogy elveszíti érzékenységét..érdemes lenne fórumokon utánaolvasnod.

2013. márc. 29. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!