Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Valaki megosztaná velem a...

Valaki megosztaná velem a tapasztalatait helyi érzéstelenítésben végzett mellnagyobbításról? Nagyon kíváncsi vagyok mert én is altatás nélkül szeretném!

Figyelt kérdés

2013. márc. 14. 14:46
 1/5 anonim válasza:
nekem nagyon fájt utána pár napig ha a férjem hozzáért a mellemhez nagyon fájt.az orvos szerint azért lehetett mert nem voltam altatásban
2013. márc. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! És a műtét során egyáltalán nem éreztél semmit?
2013. márc. 17. 13:20
 3/5 anonim ***** válasza:
Altatás nélkül, csak érzéstelenítésben normális doki NEM vállal mellműtétet. Nekem egy doki cserét (kisebbet nagyobbra)végzett itt, nem sikerült, mikor az új dokim meghallotta, hogy hogy csinálta teljesen elképedt. Nehogy bevállalj ilyet!Altatástól ne félj, mire felkelsz már túl vagy mindenen, és nem érzed, hallod, hogy ki-be rángatnak valamit a melledbe.
2013. márc. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsot az utolsó hozzászólónak!!
2013. márc. 17. 15:28
 5/5 anonim ***** válasza:

szia,nekem úgy lesz,h vénásan elaltatnak,és utana a ket mellemhez szúrja a be az érzéstelenitöt.

azt mondja az orvos h fél óra maga a mütet,semmit nem lehet érezni alatta.felesleges mélyaltatasba tennie.csak cserél.

2014. máj. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!