Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » 18 éves férfi vagyok szeretném...

18 éves férfi vagyok szeretném majd plasztikáztatni az orrom, aki volt már hasonló helyzetben az hogyan közölte a családjával?

Figyelt kérdés
2 éve egy verekedés következtében eltört vagy elrepedt (nem tudom , mert nem voltam vele orvosnál) az orrom és azóta kicsit ferdébb. Orvosnál azért nem voltam vele , mert nem igazán fájt , csak be volt dagadva és mivel még nem volt eltörve semmim , nem igazán hittem el h ennyi lenne egy törés. Na mindegy nem ez a lényeg , előtte is kicsit ferdébb volt , csak mióta ez történt azóta sokkal inkább figyelek rá és , lehet csak bemesélem magamnak h olyan rossz de zavar. Érdekes , hogy a családom , ismerőseim közül még senki nem jegyezte meg , hogy mi történt volna vele , szüleimnek mutattam az esetet követő pár nappal , kérdezgettem h nem-e ferde , de azt mondták nem vészes , szerintük nem tört el , azóta nem is beszéltünk róla. De engem akkor is zavar , ezért tervezem h 2 éven belül megműttetem. Tanuló vagyok , keresetem nincs , de 2 év alatt össze tudnék rá spórolni. Az érdekelne igazán , hogy aki volt már hasonló helyzetben , az hogyan közölte a közeli ismerőseivel , családjával ezt , kikértétek esetleg a véleményüket , vagy csak bejelentettétek. Én szerintem csak bejelenteném , mert azért mégse tűnhetek el csak úgy pár napra , de nem foglalkoznék vele , hogy mit gondolnának , szerintetek igazam van? Végülis az én életem , nagykorú vagyok , és konkrétan azt érzem , ha megcsinálnám teljesen más lenne minden , mert egyébként meg vagyok elégedve magammal. Véleményeket tapasztalatokat írjatok , köszi!

2013. márc. 17. 18:13
 1/9 anonim ***** válasza:
A családom tudja,hogy nagyon utálom az orrom,egy ideje már mondogatom nekik,hogy ha lesz rá pénzem megműttetem. Eleinte még mondták,hogy nem is nagy csak bemesélem magamnak,de már elfogadták. Még én is tanuló vagyok,szóval egyelőre nincs pénzem rá,de majd ha lesz akkor csak belejelentem nekik,hogy akkor most megyek és megcsináltatom.
2013. márc. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát akkor nem vagyok egyedül :D , igazából a pénz aggaszt , mert lehet ha elmondanám hamarabb , akkor segítenének is és hamarabb meg lenne , de mindegy , mert nagykorú vagyok és az egy elég ütőképes dolog lenne , ha összeszednék több százezer forintot , biztos másképp is tekintenének rám azután. Össze fogom tudni így is szedni , mert tényleg tudom , hogy mi mindent jelentene ez nekem , tehát van motiváció.. Kösz a válaszodat !
2013. márc. 17. 18:37
 3/9 A kérdező kommentje:
Még annyit megkérdezhetnék , hogy fiú vagy vagy lány ? Mert egy lánynak talán annyival könnyebb , hogy ott senki nem szól érte ha szép/szebb akar lenni , míg egy férfinél talán egy kicsit ez máshogy van , nem értem miért , de még mintha még ma is kicsit furcsa lenne sok embernek , hogy egy férfi plasztikáztatja magát , pedig szerintem , neki is van rá joga , hogy úgy nézzen ki , ahogy ő azt szeretné. Éppen ezért ilyen nagyszülőket biztos , hogy nem fogom beavatni a dologba , mert szerintem ez életbe nem magyaráznám meg nekik , hogy miért van erre szükségem...
2013. márc. 17. 18:40
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez teljesen a te dolgod. Ha te úgy érzed hogy ez kell, és jobban éreznéd magadat a bőrödben, az anyagiakat is megteremted hozzá, akkor csináld. Most vagy fiatal, ha van egy iylen lehetőség és ez hozzásegít téged ahhoz hogy jobban szeresd, amit a tükörben látsz, akkor az megéri szerintem. A családoddal szerintem már most is leülhetsz megbeszélni. Mondd el nekik, hogy te ezt bizony szeretnéd, összegyűjtesz rá és megcsináltatod mert neked ez fontos. Lehet hogy eleinte azt mondják, ne ne kisfiam jó vagy te így, de ha látják rajtad a határozottságot és az elszántságot, meg fognak téged érteni. Talán még egy picit segítenek is. Ne szégyelld magadat emiatt, hogy erre adod a fejedet és nyugodtan vállald fel.
2013. márc. 18. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Pedzegesd a témát, tegyél 1-2 megjegyzést, ami utal arra, hogy változtatni szeretnél. Ezzel előkészíted őket, látod a reakciójukat.


Amúgy én is férfi vagyok, én az elálló füleimet műttettem meg. Azt hiszem az enyém is és a tiéd is jogos igény.

2013. márc. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem nem kell ráparázni, bejelented nekik és kész.

Azért ezen a "18 éves FÉRFI" szövegen besírtam. :D

2013. márc. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat !
2013. márc. 18. 15:34
 8/9 anonim ***** válasza:
Én 3 éve gyűjtök az orrplasztikára, és egész eddig nem szóltam semmit a szüleimnek a szándékomról. Nemrég összegyűlt rá a keret így meg is szerveztem egy konzultációt az általam kinézett orvossal. Ma jelentettem be a szüleimnek, anyám megértő volt de apámnak nem nagyon tetszik az ötlet. Felnőtt ember vagyok, ez az én döntésem, én fizetem az árát, én fogok megszenvedni vele ezért is nem a véleményüket kértem ki hanem bejelentettem nekik. 25f
2013. ápr. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Már én is rájöttem , hogy nem kell nagy gondot csinálni belőle , egyszerűen majd közlöm és kész , azt is megtehetném , hogy nem szólok. Majd meglátom milyen kedvem lesz :D Utolsó! Neked pedig kívánom,hogy úgy sikerüljön,ahogy szeretnéd !!
2013. ápr. 11. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!