Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Miért hiszi mki azt, hogy ha...

Miért hiszi mki azt, hogy ha egy vékony lánynak nagy melle van az rögtön szilikon?

Figyelt kérdés
Tőlem is már egy csomószór kérdezték és elég idegesítő tud lenni. Ráadásul általában olyanok akiknek akkor sem lenne közük hozzá, ha műtetve lenne. Miért nem törődik mki a saját dolgával? A többség szerintegy lány csak akkor lehet nagymellű ha dagadt vagy ha megműtetni?
2009. szept. 20. 15:07
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
azért hiszik azt,mert általában ha valakinek nő a melle(ami ugye zsírból van), azelőtt már nőtt a feneke,meg a hasa is, szóval a mellünkre hízunk utoljára (tisztelet a kivételnek).szóval nagyon kevés az olyan szerencsés,mint te! én örülnék neki,ha tőlem ilyeneket kérdezgetnének:)
2009. szept. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
bocsi,nem nő a melle,hanem nagy a melle
2009. szept. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Hát én egyáltalán nem örülök neki, hogy kérdezgetik. Én mellre hízok előszőr és onnan is fogyok.

164cm vagyok, 50kg és 70D-s melltartót horok. Most 18 avgyok, de 2 éve is kérdezték. Gondolhatták volna, hogy egy 16 évesnek nincs műmelle...

2009. szept. 20. 19:10
 4/7 anonim ***** válasza:
A mell alapból nem zsírból, hanem kötőszövetből áll. Én 158 cm vagyok és 46 kg, 70D-s melltartót hordok 17 éves korom óta, nekem is sokszor nézték műnek. Valószínűleg azért van, mert a vékony testalkatú lányokra valóban nem jellemző úgy általában a nagy mell. Kivételek persze mindig akadnak, akik erősítik a szabályt.
2009. szept. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
60%
Az haggyán,éngem egyszer majdnem megvert egy fiu a diszkoban mert azt mondtam valódiak a melleim...
2009. szept. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ÓÓ. Bárcsak nekem lenne nagy mellem. :( 15/L
2010. jan. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Mert a média sulykol és van aki ennek hatására műttet is

Bárcsak kis mellem lenne 25/F

2010. máj. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!