Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mi a véleményetek a nyelv...

Lynxpapa kérdése:

Mi a véleményetek a nyelv vágásról?

Figyelt kérdés
Próbáltam neten utána nézni de elég vegyesek a vélemények. Mik lehetnek a hátrányok ill. mennyire reális pl.: az ízlelés elvesztése? Több cikk és link is egy helyre vezetett. (Budapest, 1085 József körút 77-79.) Esetleg nektek van tapasztalatotok a szalonnal kapcsolatban?

#nyelv #nyelvkettévágás #nyelv vágás #tongue splitting
2013. ápr. 4. 22:36
 1/9 anonim ***** válasza:
44%
én csak reális gondolkást tudnám ellene felhozni azaz 20 év mulva is jó ötletnek tartanád? vagy gondold el milyen férjed/feleséged lenne így,aki 35-40 évesen még mindig punk a jellegzeteségekkel együtt azok álltalában csövesek.
2013. ápr. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
50%
Mindenki azt csinál a testével amit akar,de ha rajtam múlna én ezt biztos betiltatnám. Ez szabályosan csonkítás. mi visz rá egy embert hogy csonkítsa magát? Meg mire jó ez egyáltalán? Olyan lennél mint egy kígyó,szerintem undorító,de mondom ez az én véleményem,ha neked tetszik csináld,a te tested,csak alaposan gondold végig hogy biztos akarod-e ezt,meg hogy kell-e ez neked?És hogy 20 év múlva nem-e bánod meg?
2013. ápr. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Zagyvai Gábor a te embered

[link]

tőle érdeklődj, nála jobban itt senki nem tudja miről beszél

2013. ápr. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 hunbula ***** válasza:
66%
Szerintem gusztustalan, fölösleges és még kockázatos is. Inkább lövess bele piercinget vagy valami, az még mindig elhanyagolható ha később meggondolod magad...
2013. ápr. 5. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Igen nekem is megfordult a fejembe a 20 év múlva kérdés. Igazából stílust illetően nem vagyok punk :)

Teljesen átlagos kinézetem van. Napi átlag 12 órát dolgozok :) Remélhetőleg nem jutok koldus sorsra (persze mit hoz majd a jövő...)

Zagyvai-t találtam én is a neten. A cím amit bemásoltam elvben az övé.

Köszönöm még egyszer!

2013. ápr. 5. 06:48
 6/9 anonim ***** válasza:
20%
Nem azt teszünk a testünkkel, amit akarunk. Testünknek méltósága van, és tiszteletben kell tartani. Nyelvünk azért olyan, amilyen, mert olyannak kell lennie, hogy betöltse funkcióját, hogy minket szolgáljon! Hacsak egészségügyi ok (betegség) nem indokolja, a nyelvvágás csonkításnak minősül, és súlyos bűn testünk ellen. A testünkkel való kísérleztezgetés előbb-utóbb megbosszulja magát.
2013. ápr. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
34%
Attól függ, néhány emberen iszonyat szexi, a legtöbbnek viszont nagyon rosszul "áll" és igénytelenek is még mellé.
2013. ápr. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Hanna0308 válasza:
0%

Már bocs, de szerintem hülyeség.

Gondolj bele, hogy öreg korodban hogy fogsz kinézni.

2013. ápr. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Így 8 év távlatából is fájdalmas olvasni, milyen magabiztossággal formálnak egyes korlátolt emberek véleményt egy olyan témában, amiről fogalmuk sincs. A nyelv néhány év alatt összenő, tehát ha valaki csináltat is ilyet, azt "fenn kell tartani".
2021. jún. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!