Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mirigy alá, vagy izom alá...

Mirigy alá, vagy izom alá jobb tetetni a szilikont?

Figyelt kérdés
És miért?

2013. ápr. 12. 23:12
 1/7 anonim ***** válasza:
41%

Én nem nagyon értek a témához,de az izom alatt az már nagyon mélyen van az emberi testben..

Inkább az első.

2013. ápr. 12. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Izom alá, úgy nem tapintható ki, általában oda szokták tenni. Mirigy alá akkor teszik, ha elég nagy a mirigyállomány, csak hát ugye aki erre vállalkozik, az pont azért vállalja, mert kicsi :)
2013. ápr. 13. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

szia,ezt az orvos dönti el!nekem mirigy alatt van,ennek örülök is,mert egy baratnömnek izom alát tették,és mutatta,ha lehajol,a mirigyállománya elválik az implantatumtól,nem tudom jobban leirni.

de mostanaban elterjedt az hogy nem teljesen az izom alá teszik hanem csak félig,dual plane-nek hivjak.

2013. ápr. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm a választ, mindnekinek küldtem jó-pontot!

Légyszi még írjatok!

2013. ápr. 14. 20:16
 5/7 anonim ***** válasza:
Izom alatt.
2013. ápr. 15. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem az A kosár alját súrolta a mellméretem. A doki a vizsgálat után mondta, hogy kb diónyi mirigyállományom van, zsírszövet se sok. Ezért izom alá került. Nem látszik, hogy nem saját (nem kértem nagy méretet).


Mirigy alatt fennáll annak a veszélye, hogy az öregedéssel-gravitációval jobban meglóg a mell, mert gyakorlatilag a bőr és a kötőszövet tartja. Az izom jobban stabilizálja, illetve elfedi a felül esetlegesen előtüremkedő kontúrt.


Az izmom ugynúgy funckionál, mint előtte, akár fekvőtámaszozni is tudok.


A gyógyulási idő izom alatti behelyezésnél 3-4 hét, a mirigy alattinál 2-3, ez a fő különbség.

2013. ápr. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2013. ápr. 22. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!