Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Olyan helyet ahol részletfizet...

Radics ella kérdése:

Olyan helyet ahol részletfizetésre lehet mellnagyobbító műtétet csináltatni?

Figyelt kérdés
2013. máj. 18. 09:00
 1/6 anonim ***** válasza:
ha hitelt veszel fel rá...
2013. máj. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 CeNtOr válasza:
52%
XD XD XD XD XD XD XD XD
2013. máj. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szinte bármelyik plasztikai sebészeten lehet hitelre kérni a műtétet, és akkor ők mondják is hogy hol intézd. Azt hiszem, Medicredit a neve, de lehet, hogy egy sima személyi kölcsönnel, valamelyik banktól jobban jössz ki. És az is egy megoldás, ha kb a műtét felére össze szeded a pénzt, és csak a másik fele hitel!
2013. máj. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
szerintem is jobban kijön ha személyi hitelt veszel fel 1.300.000 szerintem elég és azt nem olyan vészes törleszteni h van munkád én is így akarom csak jelenleg nincs munkám és így nem adnak
2013. máj. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát kérdés, hogy hol akarja megcsináltatni, lehet nem is kell 1.300.000. Mellnagyobbítás megvan 1000000 alatt.

Hacsak nem "sztársebészhez" megy...

2013. máj. 19. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
...vigyázz, ha belevágsz, mert ha nem tudod fizetni, akkor nehogy visszavegyék. ...
2013. máj. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!