Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Ciki lenne a fülplasztika?

Ciki lenne a fülplasztika?

Figyelt kérdés

Ciki lenne a fülplasztika szerintetek? Elég nagy elálló füleim vannak, nagyon nem vagyok velük megelégedve, és ezem csak a plasztika segíthet. Minden mással megvagyok elégedve a füleimen kívül, de ez az önbizalmamat is eléggé csökkenti... Amitől félek, hogy az osztálytársaim és a haverjaim röhögnének ezen, hogy milyen b*zi dolog hogy plasztikáztatom a füleimet stb... Persze nem vagyok b*zi, de kegyetlenül zavar ez a dolog...

16/F



2013. jún. 3. 21:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem ciki, és ez tényleg olyan dolog amiben csak a plasztika segíthet. Férfi létemre én is plasztikáztattam magam, hidd el nem fogod megbánni. Eleinte lehet kapsz majd rá néhány megjegyzést (olyanoktól akiknek nincs ilyen gondjuk tehát nem is érthetik meg ezt soha), de idővel mindenki megszokja és soha többé nem kell szégyenkezned a füleid miatt.
2013. jún. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is férfi vagyok, és nekem is volt fülplasztikám. Nagyon jól sikerült és önbizalmat adott. Már nem olyan bárgyú a kinézetem, hanem normálisan állnak a füleim. Egyáltalán nem ciki, ha meg akarod műttetni. A legjobb időszak erre a nyári szünet. Amikor pedig mész a tanévnyitóra, már lapos fülekkel teheted. A legtöbben egyébként nem is tudják, mi változott meg az emberen, azt hiszik, hogy a frizurája. Nálam is így volt :) Szóval nem cikiztek. Bátorság!
2013. jún. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha attól jobban szeretnéd a külsődet, akkor plasztikáztasd meg. Nem fognak miatta csúfolni. Egyáltalán nem ciki.
2013. jún. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!