Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Plasztikai sebészet, ahol...

Plasztikai sebészet, ahol 15évesen megcsinálják?

Figyelt kérdés
Kisajak plasztikáról lenne szó,de nem tudom hol csinálnák meg,mivel 15éves vagyok.Szüleim beleegyeztek.Felhívtunk 2 plasztikai sebészetet és aztmondták,hogy 18 év alatt nem válallják.Valakinek volt már ilyen műtétje,vagy tud olyan helyet ahol megcsinálják??
2009. okt. 15. 15:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

miért akarod plasztikáztatni? :O

mert kicsit "kiáll"?

tudod mennyi férfi szereti ezt :O nehogy megcsináltasd ;) legalábbis én véleményen ez

ne zavarjon,aki szeretni fog,az mindenedet imádni fogja

2009. okt. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
28%
pffff te nem vagy észnél:D
2009. okt. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%
Sok sok lánynak kilóg, nekem is. Nem értem miért zavar, a fiúkat ez egyáltalán nem érdekli. És azt tudod, h az ilyen műtéteknél meg van az esélye, h utána érzéketlen marad??? Ez akkor lesz gond, ha "ott" lesztek. Nem beszélve azt a pénzt amit ezért elkérnek... gondolj bele mennyi másra költhetnéd. 15 éves gyerek vagy, nem lenne jó döntés szerintem.
2009. okt. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Már eldöntöttem,hogy megcsináltatom.Sok pasit kérdeztem erről és aztmondták,hogy zavarná őket...Amúgy meg a pénz nem kérdés:D
2009. okt. 15. 20:43
 5/14 anonim ***** válasza:
85%
a pénz nem kérdés...gazdag kölkök sok midnent megtehetnek....de orgazmust esetleg utána soha nem fogsz más vásárolni magadnak....bár ha ennyi pénzetek van még azt is megoldod
2009. okt. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Hát akkor csináltasd meg. Továbbra sem hiszem h zavarná a pasikat... De akkor ennyit is érdemelsz, olyan pasikat, akiket zavar az ilyen, s még ott is hagynak ha meglátják a p*ncidat, sőt még ki is röhögnek. :D (Én még ilyet nem hallottam, gratulálok az ismerőseidhez.)

Az orgazmusos problémát azért én átgondolnám, de ha te már eldöntötted. hajrá.

2009. okt. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
18/Lány voltam.
2009. okt. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
"sok pasit megkérdeztem" mivel 15 éves vagy,gondolom ennyi éves fiúkat kérdeztél.És ők meg ugye később érnek,tehát az ilyeneknek nem kell komolyan kapcsolat,így csak a külsőt nézik.Idővel majd rájönnek,h. nem az a fontos.Ha lesz egy 19 éves barátod például,akkor meglátod,h. szeretni fog és nem azt fogja nézni.a kis tinik meg perszehogy azt nézik,de velük nem kell foglalkozni
2009. okt. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
70%

jó nagy p*csa lehetsz..

17F

2009. okt. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
18 év alatt nem fogja egyik doki sem megcsinálni a műtétet
2009. okt. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!