Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Orrplasztika 17évesen?!

Orrplasztika 17évesen?!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az én történetem a következő.

Jelenleg 16 éves vagyok, de szeretném jövőre megműtetni az orrom. Körülbelül 11-12 éves korom óta zavar, és az utóbbi 3 évben már sokkal többször érzem magam rosszul miatta.

Egyszer már eltört, ami miatt hatalmas pukli van rajta, és az egész orrom genetikailag nagy,hosszúkás eléggé kiáll az arcomból. Önbizalmam és az önbecsülésem is egyenlő a nullával, ami azt foglalja magába hogy nem hordom összefogva SOHA a hajam az orrom miatt, tesi órán is csak akkor ha a tanár rám szól, nem mosolygok nyitott szájjal mert akkor szélesebb lesz, ha iskolai fotózás van rosszul érzem magam az orrom miatt, mert tudom h képen még rosszabb lesz mint a valóságban.

Sírtam is már miatta nem keveset..Tisztában vagyok vele, hogy nagyon fiatal vagyok, de így is már évek óta várom h 17 legyek ( úgy olvastam hogy akkortól áll be az orr a végleges stádiumába ) és megszabaduljak ettől a tehertől ami az évek során egyre csak rosszabb és nagyobb lett! Szerencsére édesanyám megérti h emiatt rosszul érzem magam, és az önbizalmam sem túl sok, tehát ő mellettem állna, ezért a szülői beleegyezéssel sem lenne gond. Pénzügyileg maximum 550ezret szánok rá. Pest megyében tudnátok ajánlani megbízható, ügyes plasztikai sebészt, aki el is vállalna ?! Véleményt is írhattok a történetemmről.

Előre köszönöm az értelmes válaszokat !


2013. júl. 19. 04:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Dr. Kárász Tamást tudom ajánlani. A pénzhez viszont nála még egy picit hozzá kell raknod. A Másik aki nagyon jó még Dr. Rezek Ödön, ő viszont még drágábban dolgozik. Ha már egyszer ennyit rászánsz akkor szerintem érdemes a legjobbakban gondolkodni, hiszen a végeredményt egy életen át az arcodon fogod hordani.

Azt viszont hogy elvállalnak-e 17 évesen nem tudom, szerintem 18 felett alakul csak ki az orr véglegesen.

A történeted egyébként ismerős, én is sokáig éltem egy nagy és ronda orral a fejemen, de szerencsére az már csak a múlt :)

2013. júl. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ :) !

Kedves válaszoló, te esetleg már túl vagy egy orrplasztikán ?!

2013. júl. 20. 22:29
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, én már túl vagyok rajta :)
2013. júl. 21. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is pont ugyanebben a cipőben járok , picinek piszkáltak is érte eléggé , ilyen kis csúnya kislány voltam , mostanra azért már más a helyzet , a barátaim , a barátom így szeretnek ,elfogadnak , szépnek is tartanak , csak engem zavar konkrétan... De hát nem akarok így egy életet leélni nulla önbizalommal satöbbi. Jövőre tervezem a műtétem mindenképp , és Dr. Kárász Tamás doktorúrról csak jókat hallottam eddig :) .
2013. júl. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kérdezz nyugodtan orvost, el lehet már menni konzultációra, ha jövőre akarod műttetni - meg fogják mondani, mikor menj vissza.

Varga Klárának még utánanézhetsz, ő is fül-orr-gégész és plasztikai sebész egyben, nem kell félned az eredménytől (hozzá sokan járnak elrontott orrműtétet javítani is).

2013. aug. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!