Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Nekem az orrom egy kicsit...

Nekem az orrom egy kicsit nagy, és félek mindig amikor profilból néznek akkor röhögni fognak!de eépként sztem széép az arcom !!és meg műtessem?

Figyelt kérdés
2007. szept. 26. 19:57
 1/10 anonim válasza:
57%
Először írj helyesen meg értelmesen!
2007. szept. 27. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
59%
szerintem inkabb fogadd el magad olyannak amilyen vagy...es aztan ha kicsit nagy az orrod, attol meg nem fognak kirohogni, ha meg ezert elitel valaki, annak nem szamit a velemenye, bunkok mindig is voltak es lesznek...ha te elfogadod magad olyannak amilyen vagy es nem gatlasosan kezeled akkor masok is ugy fognak hozzaalni...
2007. szept. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, mennyire zavar. Én most 40 éves vagyok, és tizenéves korom óta ez a problémám. Huszonévesen már sokat gondolkodtam, hoyg megműttessem, de nem mertem rászánni magam, úgy gondoltam, senki sem lehet tökéletes, és megpróbáltam megszokni. Ideig-óráig sikerült, de végül mindíg előjött a gondolat, hogy miért nem csináltattam meg annak idején, akkor még meg is tudtam volna fizetni, és már réges-rég túl lennék rajta.

100%, hogy jobban érezném magam, úgyhogy gondold meg alaposan, én nem vetném el teljesen az ötletet, ez nem egyszerűen hiúsági kérdés, ha az önbizalmad ettől helyreáll, akkor megéri!

2007. okt. 3. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%
nekem is hasonló problémám van és ha lenne rá lehetőségem tuti megműtetném!!!
2007. okt. 31. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
89%
nekem is hasonlo a gond csak nekem kcist ferde nem feltünő csak nekem és zavar h mások mit gondolnak meg nehogy észrevegyék meg fényképeken rögtön ara öszpontositok h menniyre látszik. és én is pont a mütéten gondolkodok, és szerintem ha meglesz a pénz rá én mindenképp belevágok, mert jó érzés lenne mikor a tükörbe nézek. szerintem ha hasonloan érzel mint én műtesd meg, mert annak nincs értelme hogy egész életedben azon rágodj hogy nagy az orrod.
2008. febr. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
62%

ne mutesd meg magad

akinek tetszik az nezze akinek nem tetszik ne nezze

ennyi

2008. júl. 14. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
80%

Elég csúnya dolog valakit olyanért kiröhögni, amiről nem tehet. Profilból nekem is kicsit nagy, és én szerintem át is fogom műttetni, ha lesz rá pénzem. Márpedig lesz mert elég okos vagyok szóval tuti megyek egyetemre is meg jó állásom is lesz. De mégegyszer mondom:


Ha Neked tetszik az orrod, és csak mások rosszindulatától félsz, akkor nem kell műtét! Csak önbizalom :)

2008. aug. 31. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
89%
nekem meg túl tuncsi az orrom, profilból nézve az égnek áll..de lesz*rom :))
2009. febr. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
71%
szerintem vágd le tőbő, nem kell az oda. Am zsidó vagy? azoknál az a normális ha ronda nagy görbe orruk van. barátkozz zsidókkal és nem fognak röhögni
2010. ápr. 5. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
56%
Nem műteni kell, hanem megismertetni a Magyar Helyesírás Szabályai című könyvvel És ha már a kezedben van, el is olvashatnád. Köszi.
2010. júl. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!