Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Akinek dupla szemhéja van az...

Akinek dupla szemhéja van az plasztikázva van?

Figyelt kérdés
Tudom,h Ázsiában elterjedt a "dupla-szemhéj" műtét. De sok olyan idol-t látok akiknek szintén dupla szemhéjuk van,de a debütálás előtt és utáni képekben meg nem igazán látom a különbséget. Ez azt jelenti,h természetes módon is lehet egy ázsiainak dupla szemhéja,vagy az csak plasztikázva lehet elérni?

#szemhéj #plasztikai műtét #ázsiai plasztika #idol műtét
2013. aug. 20. 18:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Létezik olyan kics lapocska,amit oda kell ragasztani,és ezáltal is lehetséges.
2013. aug. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
sokaknak alapbol is van, valakinek csak az egyik szemen, van akinek idovel lesz duplaszemheja. nekem most csak a bal szememen van, de mar latszik a jobboldali vonala is.
2013. aug. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 .Sandara. ***** válasza:
Ezen már én is gondolkodtam, pont koreai idolok-ból kiindulva mert Donghae-nek (Super Junior, nem tudom ismered e) mintha lenne..
2013. aug. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%
mi az isten az a dupla szemhej most oszinten?
2013. aug. 21. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 .Sandara. ***** válasza:
Google a barátod, én nem tom elmagyarázni, de amikor kinyitod a szemed oda "fel van gyűrődve" a szemhéjad xD na az. Ilyen az ázsiaiakra nem jellemző, nézz tükörbe aztán keress rá egy ázsiai képére és akkor látni fogod a különbséget :D
2013. aug. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. egyébként én is láttam már ilyet,h van akinek egyik ilyen másik olyan,pl. Chunji-nak is a Teen Top-ból :))
2013. aug. 21. 13:26
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
nekem dupla gyárilag :D ÉS NEM VOLT PLASZTIKÁZTATVA SZTEM NEM IS LESZ
2013. aug. 31. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!