Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mennyire beteges ha egy FIÚ...

Mennyire beteges ha egy FIÚ akar orrplasztikát hogy pisze orra legyen? Amúgy meg nem gáz az orra, csak egy nagyon nagyon enyhe görbület van benne de pisze orrot akar.

Figyelt kérdés
2013. aug. 31. 00:32
 1/8 A kérdező kommentje:
miért? Mert az CUKI.
2013. aug. 31. 00:32
 2/8 anonim válasza:
61%

Mindenki azt csinál amit akar de szerintem ez nem normális és nem az orrával van a baja.

Tudod kedves kérdező az orrot a nemiség pszichés kivetüléseként is értelmezhetjük tehát ha valakinek az nem tetszik akkor annak a nemiségével vannak lelki problémái épp ezért javaslok inkább egy pszichológust.

2013. aug. 31. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%
nekem nagy orrom van, a csajok szeretik a nagy orrú férfiakat, szerintem ne csinálj pisze orrot, a természetes a jó
2013. aug. 31. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Önbizalomhiány? Ez nem az orráról szól.
2013. aug. 31. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
hogyha van pénzed, meg időd, arra hogy meggyógyulj szerintem vágj bele...
2013. aug. 31. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi baj nincs vele o.o
2013. aug. 31. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha van erre a cukiságra feles 600 ezer forintod akkor hajrá. De azért készülj fel rá hogy a műtét utáni időszak nem egy leányálom, szóval az anyagiakon kívül még meg is kell szenvedned érte.
2013. aug. 31. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Jesszus, egy fiú cuki pisze orral?? Esküszöm, inkább összeállnék az ördöggel....
2013. aug. 31. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!