Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Más miatt megműttetnétek a...

Más miatt megműttetnétek a kisajkakat?

Figyelt kérdés
A kisajkaim nagyon kilógnak. 1éve van barátom, nagyon jól megvagyunk,de szeretné ha megműttetném később (16éves vagyok). Szerinte kívánatosabb lenne ennél jobban is. Szerintetek gáz ha kilóg? Később nem lesznek nagyobbak, úgy sétálni is kényelmetlen lenne.?
2013. szept. 1. 23:27
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Inkább a barátodtól szabadulj meg mint a kisajkaidtól. Értelmesebb pasit találhatsz, de ha megjön az esze akkor még vissza is fogadhatod, de a műtétet visszacsinálni már nem lehet!
2013. szept. 13. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

A férfiak is különbözőek. Van akinek kifejezetten teszik az ilyen. Külön rajongói oldal is van.

[link]

De van aki kifejezetten csúnyának találja. A pasid ilyen.

De van akiknek mindegy.

Vagy elfogad így a pasid vagy keresel egy másik pasit vagy megműtteted.

Ma már elég sok ilyen műtétet csinálnak. De én nem javasolnám, hacsak a mindennapi életben nem zavar. Kerékpározásnál, de van akinek a járásban is okoz fájdalmas perceket az ilyen. Vagy a dörzsölésből adódó visszatérő sebek, fertőzések, irritáció van akkor javaslom, hogy gondolkodj el a műtétről. De ha csak az zavar, hogy a barátodnak nem tetszik akkor a baráton....

De mindenképpen neked kell döntened nem másoknak!

2013. szept. 13. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
Szerintem ne! Ha szeret, egy zsákruhában, (és kilógó kisajkakkal) is fog szeretni. Csak tartsd is be amiket itt javasolunk Neked. Úgy vagy jó, ahogy vagy!!!!
2013. szept. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :)
2013. szept. 15. 19:55
 15/17 anonim válasza:
69%

Én megműttettem lassan két éve. 16 évesen nekem is az első nagy szerelmem mondta, hogy neki nem tetszik. Miután szakítottunk, 20 évesen műttettem meg (TB-re ingyen megcsinálták, miután azt mondtam, hogy engem zavar).

A műtét maga egy fél órás beavatkozás, különösebb fájdalmam nem volt, de így visszagondolva semmi értelme nem volt. Fájdalmat nem okozott, csak az a régi kapcsolatom beletette a fülembe a bogarat :) Te döntsd el, ha úgy érzed, hogy ez zavar és nem mersz levetkőzni a barátod előtt, akkor műttesd meg, amúgy ha elégedett vagy magaddal, teljesen felesleges :)

2013. szept. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Nekem is kilógnak a kisajkaim, nem is kicsit, de a barátomat egyáltalán nem zavarja! Én meg akarom műttetni, de ő mindig mondja, hogy felesleges! Szeret olyannak, amilyen vagyok:) Attól függetlenül engem még kicsit zavar, úgyhogy gondolkozom rajta, de jól esik hogy ilyen rendes barátom van és ennyire szeret! Szóval ha tényleg szeretne a srác, szerintem nem kérne ilyet!:)
2014. jan. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Akkor hallgass a barátodra ;-)
2014. jan. 12. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!