Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Szerintetek kinek van a...

Szerintetek kinek van a legszebb orra? 32 éves nő vagyok és most készülök orrplasztikára. Melyik az a celeb, magyar vagy külföldi akinek szép orra van?

Figyelt kérdés
2009. nov. 11. 17:38
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
nekem egy nagyon régi baleset miatt kicsit elferdült az orrcsontom és nemrég felkerestem egy dokit de azt mondta hogyha hozzányulna akkor nagyobb lenne és megváltozna az egész arcformám is miatta ugy h lebeszélt a mütétről
2009. nov. 16. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Lauren Conrad


[link]

2010. márc. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Nekem Jennifer Lopez új orra is tetszik, jó, már nem annyira, új, csak arra mondom, hogy nem az eredeti.

[link]

Amúgy ha lány lennék és ekkora orrom lenne, mint amekkora most van, azonnal szaladnék egy plasztikai sebészhez a húgom orráról készült fényképpel.

2010. máj. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Dobó Kata
2010. máj. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Miley Cyrus. Nekem is olyan van =)
2010. júl. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Gyurcsány Ferenc
2010. júl. 22. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Most akkor ettől függ az életed?! Vagy emiatt nem tudsz férjhez menni? Inkább "csináld" meg magadat érdekesre. Többet érsz vele, mint egy vagyonba kerülő új orral.
2010. júl. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszadó! Nyílván neked semmi probléméd nincs az arcoddal azért írsz ilyen választ, nincs hatalmas karvaj görbe sas orrod ami még ferde is, amit nap mint nap megbámultak az utcán, és igenis köze van az ismerkedéshez. Amúgy azóta megcsináltattam, kifizettem rá egy vagyon az összes spórolt pénzem és ez volt életem egyik legjobb döntése, hihetetlen önbizalmat adott nekem. És mellesleg nagyon szép lett, bárkinek bátran ajánlom akinek komplexusai vannak a külseje miatt.
2010. júl. 23. 21:46
 19/22 anonim ***** válasza:
Szia! Bár én még csak 17 vagyok, de nagyon csúnya orrom van...:( Görbe főleg, ha nevetek...:( Annyira zavar, az arcom összképén is nagyon-nagyon sokat ront... Megkérdezhetném, hogy mennyibe került? Csak kíváncsiságból, mert sajnos úgysincs rá pénzem...:(
2010. dec. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Szia!

Megírnád priviben h hol, mennyiért csináltattad? Meg a részletekre is kíváncsi lennék :)

Ja, és képet is kérnék ha lehet, tudod előtte-utána :D

Előre is köszönöm, a képeket nem adom ki senkinek.

2010. dec. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!