Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Esett már át valaki kisajak...

Esett már át valaki kisajak kisebbítési műtéten? Milyen tapasztalaitok vannak, mit kell ilyenkor tudni?

Figyelt kérdés
2009. nov. 12. 12:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
51%
engem is érdekelne!!!:)
2009. nov. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ne csináljátok! A pasik szeretik!
2009. nov. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
100%
Igen szeretjük! :) Ne csináld!
2009. nov. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Kisebb kisajak, kevesebb érző ideg, kisebb élvezet.

Ne csináld, szeretjük!

2009. nov. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
100%
3. vagyok. Én egyenesen imádom! :)
2009. nov. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
14%

Én nem szeressem. Denevérp*na:)

Csináld!

2009. nov. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
100%

Szerintem ne csináld, max ha neked zavaró.

Nem is tudom, hogy ilyen jellegű műtéteket csinálnak-e vagy sem.

Az meg, hogy kinek tetszik és kinek nem, az szerintem meg olyan, mint amikor azt mondják, hogy a méret a lényeg.


Vannak olyan afrikai törzsek, ahol rituálisan lenyisszantják a lányoknak, de gondolom az nem a szépség miatt. Asszem Naomi Campbell mondta még anno, hogy borzasztó volt. Kb mint egy csonkítás.

2009. nov. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
81%

szia. Én 1 hónapja csináltattam meg. 17 vagyok és évek óta zavar. Kezdtem depis lenni miatta. Nem voltak negatív élményeim, nem kaptam negatív véleményeket, de engem nagyon zavart. Hiába mondják hogy a pasik többsége szereti, én tök gátlásos voltam miatta. olvastam véleményeket a neten, az egy időre megnyugtatott, de aztán megint előtört a rosszérzés. sok év után elmondtam anyunak, ő mellettem állt, és megműtettük. a doki azt mondta h először kicsit ellene volt a korom miatt, de aztán gondolkodott és szerinte is jól döntöttünk mert így megóvom magam a későbbi esetleges rossz élményektől. 2 nap korház, altatás, a fájdalom utána minimális. mostmár tökjó minden, persze nem lett teljesen "kislányos", de a kilógó részek eltűntek, és annyira jó. Nem vagyok már ez miatt gátlásos, nem zavar. És ezzel az érzéketlenné válásos dologgal nemkell foglalkozni. erre nagyon figyelnek, és oda nem vágnak bele, ahol bármilyen gondot okozhatnak. Én azt mondom, ha te is aggódsz miatta, akkor hajrá, sokkal jobb lesz utána. De ha megcsináltatod, akkor csak magad miatt és ne más miatt. ha te el tudod így magad fogadni, akkor ne törődj semmi mással. én próbáltam, nekem nem sikerült, ezért döntöttem műtét mellett.


L.17

2009. nov. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Szia, huu köszönöm végre rendes válasz ! Én 15 vagyok csak.. Kb. ugyanez van velem mint veled volt :S karácsony előtt lesz a műtétem és rettenetesen félek[mégsoha nem műtöttek] Téged ki műtött? Engem a Bethesdában fognak.. Mennyibe került?Fájt utána? És mennyi idő után szeretkezhettél? tényleg kevesebb lett az érző ideg?:S bocsi a sok kérdésért, ennyire még semmitől se féltem..
2009. nov. 24. 20:49
 10/16 A kérdező kommentje:

jaj,most látom hogy irtad h nem lesz érzéketlen :D

mégegyszer köszi aválaszt.

2009. nov. 24. 20:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!