Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Melyik plasztikai sebészt...

Melyik plasztikai sebészt ajánlanatok ajakfeltoltéshez, Budapesten vagy kornyékén?

Figyelt kérdés

Kedves Mindenki!

A segitsegetekre, tanacsotokra lenne szuksegem! Hosszu eves huza-vona utan azt hiszem vegre raszantam magam arra, hogy feltoltsem az ajkaimat. Igen vekonyak es ahogy oregszem, szemmel lathatoan csak egyre vekonyodik. Semmi esetre nem szeretnek kelemenannacska tipusu ajkakat, az enyhen telt, de meg termeszetes hatasu johetne csakis szamitsba.


Egyenlore valami felszivodo fajtaval toltetnem fel igy elsonek.


Varnak javaslatokat, hogy Budapesten vagy kornyeken melyik plasztikai sebeszt ajanlanatok, aki szepen dolgozik es megfizetheto az ara.


Annak meg jobban orulnek, ha olyan is irna, akar privibe, akinek elso kezbol van tapasztalata. Orulnek ilyen volt, ilyen lett fotonak is, lehetoleg photoshop menteset, mert abbol van fent a neten dogivel.


De barmi mas javaslatot, otletet, tanacsot is szivesen fogadok.


koszi

Kati


Ui: Bocsi, nincs ekezet a gepemen.



2013. dec. 12. 23:52
 1/1 anonim ***** válasza:

szia,en kettönel voltam eddig,dr Krasznai,dr Félszerfalvi.

Krasznai drágább.

Igazaból sztem mindegy kihez mész,szájfeltöltés nem szoktak elrontani.felszívodó olyan 4 hónapig tart kb.

2013. dec. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!