Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Az orromon sokszor nehezen...

Az orromon sokszor nehezen veszek levegőt, és horkolok. Ez elég indok lenne az orrplasztikára?

Figyelt kérdés
2008. júl. 16. 14:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az attól függ. Inkább előbb menj el fül-orr-gégészhez. Biztos orrsövényferdülésed van, ezt műtéti úton helyre lehet hozni.
2008. júl. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Orrsövényferdülés, polip vagy megnagyobbodott mandulák is okozhatják. Utóbbi a leggyakoribb.
2008. júl. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

de az is lehet hogy csak meg vagy fázva, vagy allergiás vagy:)

*robin*

2009. jan. 4. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is orrsövényferdülésem van, a szüleimnek is van, sőt a az egyik nagyszülőmnek is van. De ők megműtötték 18 éves korukban, de sajnos későn, mert minimum az egyik fülükre nehézkesen hallanak. Ne halogasd a fül-orr gégészt, nekem 12 évesen vették észre, és ha megfázok, vagy ha huzatot kap eléggé fáj. A horkolás az ügye alap, de én mostanában csak ritkán alszom hangosan a környezetem szerint. Most 14 éves vagyok, és szeretném mihamarabb megműteteni, de ez a horkolást lehet hogy nem szünteti meg, a szüleimnek nem múlt el.
2009. aug. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem is ilyen problémáim vannak. Először fül-orr gégészeten voltam, ott azt mondták orrsövényferdülésem van, 18 éves korom után műtik meg. Idén nyáron betöltöttem a 18at így visszamentem (egy másik dokihoz, mert akinél tavaly voltam már nem rendel ott). Most azt mondták, az egész orrom becsontosodott és elzárja a csont a nyílásokat. Elsőnek itt is egy fül-orr gégész nézett meg, majd egy plasztikjai sebész. Nemsokára meg is műtik az orromat. Állami kórházban csináltatom, így teljesen ingyen lesz. Ajánlom te is járj utána a dolgoknak úgy, ahogy én. Sok sikert!

2010. júl. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!