Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Anyajegy eltávolítás után mi...

Anyajegy eltávolítás után mi a teendő? Mire kell figyelni?

Figyelt kérdés
Mikre figyeljek, mit szabad mit nem szabad? Segítseket, az orvos semmit sem mondott.
2014. jan. 29. 16:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem egy fel eve vettek le az egyik anyajegyemet,12 oltes kellett mert rettenetesen rossz helyen volt es elegge sokat kellett varrni, ezert ajanlott egy Contractubex nevu kremet, amivel naponta 3x bekentem a heget, miutan kivette a varratokat. Egy -ket hetig ereztem, hogy neha huzodik ezert nem eroltettem a sportolast, utana persze vigyaztam ra, nem mentem ki a tuzo napra ( most ez nem aktualis), annyira kemenyen nem sportoltam egy ideig, probaltam nem izzadni, mivel a honaljamtol kb 2 cm-re volt. Ugyhogy annyira nem kell figyelni, kicsit ovatosabban :)
2014. jan. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ma vették le nekem. Nem tudod, meddig nem érheti víz?
2014. jan. 29. 17:11
 3/6 anonim ***** válasza:
Egy ilyen mibe kerül? Nekem is van egy kellemetlenségem. Gondolkoztunk rajta anyumékkal de féltem tőle és nem érdekelt. Most kezd nagyon zavaró lenni.
2014. jan. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ha nem magándokinál csináltatod akkro semennyibe.
2014. jan. 29. 17:23
 5/6 anonim ***** válasza:
amíg bent vannak a varratok addig nem érheti víz, utána már lehet :)
2014. jan. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem adott egy vizhatlan tapaszt es szabad volt zuhanyozzak ... azt hiszem 2 het alatt vettek ki vagy egy a varratokat . :) A gyogyszertarban lehet kapni , nekem teljesen atlatszo volt (kicsit sokkolo volt latni ami alatta volt) es jobban tud alatta lelegezni a borod. :)
2014. jan. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!