Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Sheryl Crow-nak volt már...

Sheryl Crow-nak volt már botox kezelése?

Figyelt kérdés

Csak úgy eszembe jutott ahogy ránéztem a tavaly megjelent albumának borítójára. Vannak róla cikkek, de csak angolul, és hát nyelvtudás hiányában... szóval igazából nekem az is elég (feltéve persze hogyha magatoktól egyébként nem tudjátok rá a választ) ha egy-két cikkbe beleolvasnátok ezekből:


[link]


A kérdéseim konkrétan:


1. tehát hogy volt-e? Ha igen,

2. mikor?

3. hol (vagyis hol "töltötték fel" az arcát botoxszal) ?

4. miért döntött úgy hogy szüksége van rá?


Előre is köszönöm.



2014. jan. 31. 13:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Boritót eleve retuálnak és ott azt alakitanak át amit akarnak. De valószinüleg volt már neki mivel nem 20 éves. ÁLtalában szem köré szokták homlokba és az orr ajak barázdába. de ezen kivül ezer más kezelés van amit alkalmazhatnak azok akik épp botoxot nem akarnak.
2014. jan. 31. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Azt írod, "valószínűleg" , majd pedig általánosságban beszélsz a botox kezelésről.


Ne haragudj, de ez nekem nem válasz. (Azért köszi az igyekezetet egyébként.) Nem bocsájtottam szavazásra a kérdést hogy ki szerint igen és ki szerint nem, én egyértelmű választ szeretnék vele kapcsolatban egy olyasvalakitől aki biztosan tudja a választ........


........vagy egy olyasvalakitől aki ért angolul, mert mint írtam ott a google, van erről cikk csak el kellene olvasni egy angolosnak, majd pedig ideírni belőle számomra a lényeget. Egy ilyen jótét lélek segítségében továbbra is bízom :-)

2014. febr. 1. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!