Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Lányok! Márciusban lesz...

Lányok! Márciusban lesz mellnagyobbításom. Hogy oldottátok meg az 5-6 hetes táppénzt? (A munkám miatt ennyi kellene a doki szerint. )

Figyelt kérdés
Gyárban dolgozom, napi szinten 8-10 kg tartalmú ládákat emelgetek, pakolok fel a polcra. Tehát mindenképpen 1-1,5 hónap pihenés kellene, hogy el ne mozduljon az implantátum. Viszont a háziorvos nem fog ennyi időre (valószínű) táppénzre venni. Fizetés nélküli szabira gondoltam, de mit mondjak miért kell? Nem akarom, hogy megtudják.
2014. febr. 1. 11:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem értelek. Nem akarod, hogy megtudják? Miért szerinted nem fogják megtudni? Ha visszamész dolgozni még a vak is látni fogja, hogy van valami változás rajtad mellek területén. Ez hülyeség. Szerintem őszinteség és egyenes hozzáállás és nem kell ezen agyalni.
2014. febr. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem fogják észrevenni, mert nem nagy melleim lesznek, hanem melleim! Nem lesz olyan szembetűnő a változás, érted?Egyébként nem ez volt a kérdés, úgyhogy ha nem tudsz értelmes választ adni, akkor ne írj semmit. Azért köszönöm a hozzászólásodat.
2014. febr. 1. 15:08
 3/15 anonim ***** válasza:
Húúúhaaa, azt nem írtad mekkora lesz de elvileg azért csak fog látszódni valami. Azért szerintem nem kell így felkapni a vizet de nekem mindegy te tudod. Azért sok szerencsét és jó egészséget. :)
2014. febr. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
távoli rokonhoz kell utaznod családi okok miatt
2014. febr. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Szia, nekem volt mellnagyobbító műtétem. Bár én nem dolgozom nehéz munkát, 3 hét táppénzre mentem. A háziorvos kiírt. Azt tanácsolom, hogy mivel te nehezet emelsz munka közben, a másfél hónapot mindenképp tartsd be, ellenkező esetben tönkreteheted az egész eredményt! Előzetesen beszélj a háziorvosoddal, mondj el neki őszintén mindent, és kérd meg, hogy vegyen fel, amennyire csak tud majd, a műtétet követően. Ha 3-4 hétre fel tud venni, a maradék heteket old meg szabadságból.
2014. febr. 2. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! Mindenképpen otthon akarok maradni 5-6 hetet, mert félek, hogy elmozdul az implantátum. Csak a háziorvosom nem túl jóindulatú, biztos, hogy nem vesz még csak 3-4 hétre sem táppénzre. Lehet átmegyek másik háziorvoshoz, aztán ha 3 hetet sikerülne kérni, akkor még 2 hét szabit kiveszek, csak hát akkor meg nyaralás nem lesz. De hát valamit valamiért. Valahogy muszáj lesz megoldanom.
2014. febr. 2. 10:57
 7/15 anonim ***** válasza:
13%
Ha eddig nem volt melled most meg lesz azt is eszrevesik nem hulyek az emberek ha laposkanak melle lett összerakjak.de amugy minek egy gyari munkasnak szilikonmell?
2014. febr. 3. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Ehhez túl sok kommentet nem írok, gondolom nő vagy és irigy.
2014. febr. 3. 10:54
 9/15 Edit109 válasza:
Hasonló cipőben járok mind te ,nagyon szeretném megcsináltatni a melleimet ,de én meg boltban dolgozom és esélyem nincs rá hogy ennyi ideig betegálmányba legyek ,a szabi meg nem megoldható,,de majd valahogy megoldom én is ,Hol csináltatod a mütétet? és mennyibe fog kerülni ? sok dokinál voltam már én is ,de eddig nem nyerte meg a tetszésemet egyik sem
2014. febr. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
Ffi vagyok és tényleg nem tudom elképzelni egy gyári munkás miért csinaltat szilikonmellet?
2014. febr. 3. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!