Mellplasztika Tb-re?

Figyelt kérdés
Fogyas utan elegge megereszkedtek a melleim. Tudja valaki, hogy tb-re lehet mellplasztikat csinaltatni? Ez nem valami felreertelmezett noi szepseg miatt kellene, hanem mert egyszeruen nem ugy neznek ki, mint a normal moi mellek.
2014. márc. 4. 21:29
 1/6 anonim ***** válasza:
szilikont biztos nem kapsz,ha csak nem távolították el az egyik melled max mellfelvarrást adnak tb-re de ez is rizikós mivel nem betegség miatt van.
2014. márc. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szépészeti beavatkozást én úgy tudom hogy nem támogat a TB.
2014. márc. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem kérek szilikont, csak egy kicsit feljebb varrni, mert a bőr nagyon megnyúlt.

TB-re csinálnak szépészetit, édesanyám szemhéját is TB-re varrták fel, mert már a látásában zavarta.

Csak nem tudom, hogy mellszépítést csinálnak-e.

2014. márc. 4. 22:07
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha nincs betegséged,ha csak neked nem tetszik akkor nem fogják fedezni a költségeket.Osztálytársam is hiába szűlt és a hatalmas mellei még jobban lógnak nem fedezi a tb
2014. márc. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia, felejtsd el. Csakis azoknak a nőknek csinálnak ingyenes kisebbítést (nem felvarrást!) akiknek abnormális méretű emlőjük van, ami miatt bizonyíthatóan hát- és gerincfájdalmaik vannak, csigolyakopás stb. Neked nem fognak ingyenes felvarrást csinálni, mert egészségügyi szempontból nincs előnye.
2014. márc. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"édesanyám szemhéját is TB-re varrták fel, mert már a látásában zavarta"


Ha valakit a latasaban zavar a szemheja akkor szerintem az kimeriti az egeszsegugyi problema kategoriajat. Nem azert varrtak fel mert csunyan nezett ki, hanem mert nem latott miatta.

2014. márc. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!