Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Szerintetek pár év múlva még...

Szerintetek pár év múlva még lejjebb fog menni a mellnagyobbítás ára? Többi lent.

Figyelt kérdés

Mikor először utána néztem ennek a neten (kb. 3 éve) magánkórházakban 750 ezer forintnál kezdődtek... Most viszont nem egy magánkórházban lehet 550-600 ezer forintért megcsináltatni.

Szerintetek pár év múlva még lejjebb fog ez az ár menni? Mit tippeltek, mennyivel?

Én úgy tudom a műtét ára mindig 200 ezer forint körül marad, az implantátumok ára megy egyre lejjebb. (Ehhez jön még ugye az altatás, vizsgálatok,de ez együtt 100 ezer alatt van)



2014. márc. 29. 16:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném. Egyre jobb implantok kerülnek majd forgalomba, egyre drágábban. A régieket bevonják, mert kitalálják, hogy valami bajuk van, így azokat már nem kérheted, csak a drágábbat. Nem érdemes erre apellálni. Inkább válaszd a részletfizetést, vagy kövesd az akciókat. Aestheticánál rendszeresen van valami kedvezmény.
2014. márc. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Figyelem az akciókat és így 55
2014. márc. 29. 19:55
 3/8 A kérdező kommentje:

Király,hogy magától elküldte a választ...

Szóval, figyelem az akciókat és így 550 ezer forint.

Pedig olyan jó lenne,ha mondjuk 450 ezer forintba kerülne. Állami kórházakban sem ennyi?

Részletfizetés szerintem nem lehetséges, egyetemista vagyok, nincs bejelentett munkám csak alkalmi munkák.

2014. márc. 29. 19:59
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Kezdő, névtelen orvosoknál olcsó. Mellplasztikából soha ne a legolcsóbbat "vedd meg" mert nézegetheted egész életedben a felemás cicit, soha nem múló, szétszakadozott sebhelyet... legyen eszed, minél rutinosabb, minél szebb munkát csinál valaki, annál drágább. Én még a hajamat sem vágatom tanulólánynál olcsón, nem még a cicimmel kísérletezzek. Ha már rászánod a pénzt, gyűjts még hozzá annyit, amennyit egy nagyon rutinos orvos kér, akinek a neten mindenki dicséri a munkáit.
2014. márc. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én se adnám lejjebb egy Krasznainál, Tizedesnél, Németh-nél.
2014. márc. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Teljesen igazatok van. Szerintem én sem csináltattam volna meg egy olyan orvosnál olcsón aki mondjuk neten azt írja,hogy azért ennyi, mert még nem csinált mellplasztikát...

Csak jó volt egy 450 ezer körüli árról álmodozni :)

Jövő nyárra úgyis mindenképp meglesz :D

2014. márc. 30. 13:51
 7/8 anonim válasza:
és kinél csináltatod?
2014. márc. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Sajnos még bőven van időm eldönteni, de valahol pesten szeretném.
2014. márc. 31. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!