Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Lehetséges szögletes arcból...

Lehetséges szögletes arcból oválisabbat csinálni?

Figyelt kérdés

Szögletes arcom van, állam nem nagyon van egybeolvas az arcommal.. illetve a homlokom sem kerek

arra lennék kíváncsi létezik e olyan műtét amivel lehetne oválisabb formára alakítani az arc formáját!

tehát van egy olyan fajta fejformám mint Demi Moore-nak csak a homlokon nincs olyan kerek mint neki... és szeretnék megközelítőleg egy olyan fejformát mint Shakira, vagy pl.: Nicole Scherzinger. kérlek segítő válaszokat adjatok, lehet hogy bután hangzik a kétdés és esetleg semmi megoldás nincs erre de pontosan azért fordultam ide hogy választ kapjak mert iszonyatosan frusztrál és az önbizalmam a habokban van emiatt. ha van rá lehetőség mindenféleképpen meg szeretném csináltatni a beavatkozásokat


2014. ápr. 9. 19:36
 1/5 anonim válasza:
Az állat talán meg lehet igazíttatni, homlokról nem tudok...
2014. ápr. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Erre talán egy plasztikai sebész tudna választ adni.Ezen már én is elgondolkoztam,mert én sem vagyok a fej formámmal megelégedve.
2014. ápr. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
rá kerestem már sok féle képpen de nem sokra mentem vele... de arra gondooltam amilyen fejlesztések vannak biztos van erre is valamiféle megoldás. legalábbis reménykedem nagyon benne
2014. ápr. 9. 20:43
 4/5 anonim ***** válasza:

èn legalàbb egy ève keresgèlek a tèmàban. annyira jutottam, hogy àllat ès àllkapcsot bàrmilyenre tudnak muteni, Szeged Maxillo: [link]


Aztàn, van arccsont protèzis, amivel a szem alatti csontot lehet kiemelni, ezàltal sokkal noiesebb lesz az arc. Vagy mindenfèle szilikonnal, hialuronnal meg mit tudom èn mivel feltoltheto az arc, ezàltal szintès "formàsabb" lesz.

Nyilvàn van az orrmutèt, szàjfeltoltès, ill szemoldok felvarràs, ami szintèn noiesit.

Homlokròl mèg nem olvastam.

Azt ugye tudod, hogy osszes plasztikai beavatkozàs kozul az arcon vègzettek a legdràgàbbak? Csak egy sima orrplasztika legalàbb 5-600ezer forint. Egy szemhèj mutèt 200ezer. Szàjfeltoltès 60-80ezer.... Sorolhatnàm, ès akkor a komolyabb mutètekrol mèg nem is beszèltunk.

Szòval egy lakàs àràt el lehet kolteni rà!

2014. ápr. 15. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nézzél már utána, hogy efféle arcváltoztatási műtétek után milyen elrettentö "eredmények" szűlettek? Inkább egy neked való frizurával próbáld meg az arcod átalakítását.
2016. szept. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!