Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mélyaltatás nélküli mellplaszt...

Mélyaltatás nélküli mellplasztikaja volt vkinek?

Figyelt kérdés
2014. máj. 14. 17:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Az meg milyen? :S
2014. máj. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Komolyan kérdezed?

A vénaba adnak vmit amivel elaltatnak,és utana a két mellhez érzéstelenitőt.nekem csak cserelni kell.

2014. máj. 14. 18:25
 3/13 anonim ***** válasza:
Komolyan kérdeztem. Akkor végül is elaltatnak így is valamennyire. Azt hittem valami helyi érzéstelenítésre gondolsz csak :)
2014. máj. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Van olyan is,de azt nem mernem.vasarnap megyek,majd megírom milyen volt:/

hátha valakinek még jól jön majd az info.

2014. máj. 15. 15:02
 5/13 anonim ***** válasza:

Nekem volt egy altatás nélküli implantátum cserém.

Szó szerint vedd, hogy altatás nélkül, csak érzéstelenítésben!

Soha többet nem vállalnám be. Végül el is lett cseszve. Dokim, aki végül helyrehozta, elképedt, hogy csak érzéstelenítésben csinálta az előző orvos. Szerinte ilyet nem lenne szabad!

Amit neked csinálnak, az végül is altatás, úgyhogy szerintem ne aggódj.

2014. máj. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Mi mindenre vagytok ti képesek, hogy nagy legyen a melletek. Szerintem szedessétek ki azt a műanyagot a melletekből és éljetek végre boldogan műtétek nélkül.
2014. máj. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Utolsó, semmiközöd hozzá, hogy mit és miért csinálunk, és ne te akard megmondani hogy ki milyen módon legyen boldog! A kérdésre válaszolj, vagy menj más rovatba, mit keresel a plasztikai rovatban, ha közben elítéled azt?
2014. máj. 16. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Hogy én miért olvasom a plasztikai rovatot? amiért mások megnéznek vagy elolvasnak valami szörnyűséggel kapcsolatos dolgot, az emberi természet ilyen...érdeklődő.
2014. máj. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
22%

"Utolsó, semmiközöd hozzá, hogy mit és miért csinálunk"


Elmentek mellplasztikára, hogy a nagy melleitekkel fölszedjetek valami gazdag krapekot, aztán amit ad nektek pénzt elköltitek mellplasztikára. Annyi logika van benne. Aki megkérdezi, hogy nem-e fogjátok megbánni idős korotokra, csak azt válaszoljátok, hogy úgysem éritek ti azt meg. Semmihez nem értetek, semmi értelme az életeteknek, csak az, hogy a bűnöző fickókat még rosszabbra ösztönözzétek, és közben úgy éltek, gondolkodtok, mintha öngyilkosak akarnátok lenni. Nem tudom miért váltatok ilyenné, de nagyon gyenge jellemek lehettek.

2014. máj. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Na ez a mostani utolsónak szól!

Fogalmad sincs az életről, fogalmad sincs arról, hogy hány oka lehet annak, hogyha egy nő mellplasztikára szánja magát és fogalmad sincs arról sem hogy én miért szántam rá magad! Azt sem tudod, hogy élek, de itélkezel, gazdag pasikról hablatyolsz, stb...valószínű magadból indulsz ki!!!

Te azt hiszed, ha egy nő mellplasztikára megy, az csak üresfejű liba lehet. De nagyot tévedsz! Belém valószínű sokkal több ész és emberi érzés szorult, mint amennyi neked valaha is lesz:))

2014. máj. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!