Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » 19 évesen szerintetek korai...

19 évesen szerintetek korai egy mellműtét?

Figyelt kérdés
15 éves korom óta van ez a komplexusom, soha nem szexeltem melltartó nélkül mert képtelen vagyok bárkinek is megmutatni a kis melleimet.
2014. máj. 25. 11:24
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
Semmi szükség rá,fogadd el magad olyannak amilyen vagy.A kis mell még mindig szebb,mint a szilikon.
2014. máj. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ha ez megnyugtat, én is iszonyú szégyenlős voltam a barátom előtt, de ő szerette a kis melleimet, meg vannak ilyen fiúk, aki szeret elfogad így is, de elsősorban magadat kell elfogadnod, nekem 19 évesen kis mellem volt, és utána nőtt, szóval igen korainak tartom, meg nem is olcsó, ja és ha hizol kicsit az megy cicire is
2014. máj. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Van amikor van értelme, de a te eseted nem ilyen. Neked inkább pszichológus oldaná meg a gondodat. Komolyan. A mell is csak egy testrészed, tök mindegy mekkora, naggyal sem leszel se szebb, se jobb nő. Ha eddig féltél még a párodnak is megmutatni akkor hiába lesz szilikon benne, akkor is ugyanúgy félsz majd levenni a melltartót.
2014. máj. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
épp ideális
2014. máj. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én is kis mellű voltam 19évesen. 21éves koromtól kezdett picit nőni, aztán elkezdtem szedni fogamzásgátlót és attól is nőtt, de közben nem híztam a hormonoktól! Csak azt vettem észre hogy mindegyik melltartóm összement! :) Kb. 2méretet nőtt.


Szóval még korai!

2014. máj. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
pedig a kis mell nagyon sok fiúnak tetszik többnek mint ahánynak egy műmell tetszene
2014. máj. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem mindig korai egy mellműtét. Azaz hagyd ki.
2014. máj. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem pszichológus kéne neked, nem pedig plasztikai sebész
2014. máj. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A 8-assal értek egyet. Ha valakivel lefekszel, kell lennie annyira bizalmasnak a kapcsolatnak hogy le merj előtte vetkőzni.
2014. máj. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is a pszichológust tudnám csak ajánlani, valamit egy kérdés: egyetlen egy férfi sem próbált meg lebeszélni arról, hogy butaság, és soha senki sem mondta, hogy így is egy jó nő vagy és vonzó?
2014. máj. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!