Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Fülplasztika Székesfehérvár?

Fülplasztika Székesfehérvár?

Figyelt kérdés

Eléggé irritálnak a kiálló füleim, és egy ideje sporolok hogy rendbe tegyem őket. Persze egy kicsit félek is a dologtól, akik már átestek egy ilyen beavatkozáson mik a tapasztalatok, hogy érzitek magatokat? Mennyire változtatok meg kívül/belül? Nem bántátok meg?

Esetleg ha tudnátok egy jó klinikát ajánlani valahol székesfehérvár környékén, annak is örülnék. :)

Segítőkész válaszokat előre is köszönöm.



2014. jún. 18. 20:28
 1/1 anonim ***** válasza:

Székesfehérváron nem tudok orvost ajánlani, tapasztalataim viszont vannak. Méghozzá jók!


Már felnőtt férfiként vállalatam a fülplasztikát, gyerekkorom óta a füleim miatt csúfoltak. Szombathelyen végezték a műtétet, persze én is féltem tőle, de arra gondoltam, hogy ez az ára annak, hogy végre nyugodt életem legyen. A műtét nagyon jól sikerült, pont olyan lett, amilyet szerettem volna, bár a két fül nem tökéletesen egyforma, de senkinek sem az. Szóval abszolút megváltozott az életem. Magabiztosabb lettem, elmúlt a félénkség, de az átélt lelki fájdalmakat persze nem tudom felejteni. Viszont már nem bámulnak meg a füleim miatt.

2014. jún. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!