Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Milyen modszerek vannak...

Milyen modszerek vannak mellnövelesre?

Figyelt kérdés

Tudom itt mar rengeteg ilyen kerdes van,de en atgondoltabb vagyok. Tudom a kapszulak,kremek hatastalanok. eddig abban a hitben voltam h a sajat zsirral valo feltöltest valasztom,erre most talalom ezt a cikket:


[link]


Szoval mar ez is kilöve.Mivel szilikont nem akarok a vegen a cikk azt irja az az egyetlen jo modszer erre,mar tanacstalan lettem,elakadtam.Atgondoltam,ha a kremek,mas egyeb eljarasok hatasosak lennenek a sztarok miert az implantatunok mellet voksoltak le.Pl.rubint reka,sarka kata.igy hat mar csak annyi maradt h nem lesz semmi,mar csak az is jo lenne ha egy helyreallito mütetet elvallalna a sebesz.a hegyes pici cicimet,normalis kerek formajuva tenne. mas valasztas nincs vagy megis? azert a szilikont kicsit ijesztönek tartom.



2014. júl. 14. 16:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Fogadd el magad,olyannak amilyen vagy.Én mellem se nagy,de engem egyáltalán nem zavar.Nincs semmilyen krém vagy tabletta,ami megnövelné.Esetleg sporttal feszesebb lesz,de nagyobb nem.
2014. júl. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Nincsenek módszerek, csak a szilikon.

Habár sose értem minek, semmi baj a kis mellekkel, se a hegyessel... ugyanolyan mell mint bármelyik másik.

2014. júl. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Van még egy módszer, a nagy volumenű hialuronsavas feltöltés, de nagyon drága, csak kis volumennövekedést ad, és egy-két év alatt teljesen felszívódik. A szilikonimplantátum a gyakorlatban az egyedüli értelmes megoldás jelenleg, és belátható időn belül a jövőben is.


Én kb. 10 évig fontolgattam, mire rászántam magam. Nem bántam meg: nagyon jó, megbízható orvost választottam, viszonylag kicsi és természetes formájú implantot, és megtettem minden óvintézkedést, minden orvosi tanácsot megfogadtam. Emiatt az enyém nagyon jól sikerült, és nagyon örülök neki, hogy végül megcsináltattam.


Az orvosom neve Dr. Csuha Lajos, mindenkinek szívből ajánlom.

2014. júl. 17. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
koszonom szepen h megosztottad elmenyed,kar h a sajat zsirral valo feltoltes eldeformalodik. pedig az tunt a legtermeszetesebb modszernek. bar az is draga a maga felmillio forintjaval.hat nem tudom a szilikontol azert felek egy kicsit.nem tudom meg-e eri,vagz elegedjek meg inkabb ezzel,ami azert ugy ahogy megy is.
2014. júl. 17. 10:33
 5/13 anonim válasza:
Ha mindenképp, és nem mások kedvvért akarod, akkor már nem a plasztikát javaslom, az ismert hátrányai és veszélyei miatt. A biorezonanciás orvoslás újabb készülékein viszont van mellkisebbítő/nagyobbító program. Nem akarok reklámozni senkit, ha érdekel, privátban tudok segíteni.
2014. aug. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Érdekel,én már a szilikonon gondolkoztam. A saját zsiros feltöltést már elvetettem,hisz az állitolag eldeformálodik egy idö után.
2014. aug. 1. 12:11
 7/13 anonim ***** válasza:

A biorezonancia egy átverés, kuruzslás, áltudomány. Nincsen semmiféle tudományos alapja.


De ha azt szeretnéd, hogy elszedjék a pénzedet nulla eredményért cserébe, akkor bátran próbálkozz vele.


Valódi és tartós mellnövelésre gyakorlatilag csak a szilikon-implantátum alkalmas, ami sajnos műtéttel jár; a jó hír viszont az, hogy a technikája az évtizedek során és a világszerte végzett rengeteg műtét miatt már teljesen kiforrott, és ha megbízható orvost választasz, akkor a kockázata elhanyagolható.

2014. aug. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Kezdj el edzeni. Attól feszes lesz és még nőni is fog.
2014. aug. 3. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
azt nem hiszem. eddig mindenkitől azt hallottam h a sprottol nem nő meg. különben minden nő tornázna és nagyobb,izmosabb melle lenne. :D
2014. aug. 3. 06:11
 10/13 anonim ***** válasza:

Természetesen nem fog nőni a mell a tornázástól. A mellizom nagyobb lesz, de (ahogy testépítő nőknél is látható) az a mellállományt felemészti.

Én fiatalon sok fekvőtámaszt csináltam, és a kicsi mellem még jobban összement tőle. Aztán megcsináltattam szilikonnal, azóta természetesen nincs ilyen probléma.

2014. aug. 4. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!