Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Van valakinek bármilyen...

Van valakinek bármilyen tapasztalata dr. Traub Alfréd, Pap Péter, Gáspár Levente vagy Rusz Zoltán plaszt. Sebészekről mellplasztikával kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2010. jan. 13. 23:15
 1/9 anonim ***** válasza:
91%

www.papplasztika.hu


Pap Péter műtött engem is, csak ajánlani tudom, egyébként a Groovehouse-s Judy-t is ő rakta össze 28 műtéttel az autóbalesete után, ahol gyakorlatilag a testének 70%-a összetört.

2010. jan. 14. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Dr.Gáspár Levente csinálta a mellemet,nagyon meg vagyok vele elégedve,mind a munkáival és magával az orvossal is nagyon.
2010. jan. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Dr. Gáspár Levente, most fog szerdán műteni. Eddig nagyon meg vagyok vele elégedve és a munkái is szépek. Nekem ő volt a 3. doki, akihez konzira mentem, de magasan vitte a pálmát !
2010. jan. 30. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
Dr. Gáspár Leventénél nagyobbíttattam meg a mellemet már 3 és fél éve. Nagyon elégedett voltam vele, és az eredménnyel is!
2010. márc. 4. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
Engem is ő műtött 4 éve és teljesen meg vagyok vele illetve a munkájával elégedve.Nagyon kedves,korrekt embert és orvost ismertem meg benne.Mindenkinek csak ajánlani tudom!
2011. szept. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
90%

Nekem viszont nem jó a benyomásom Gáspár Leventéről.Kérdeztem tőle vmit,válaszolt,én visszaírtam neki megköszöntem, és azt írtam, hogy köszönöm, még átgondolom,erre visszaírt egy mérges emailt,hogy ezen nincs mit átgondolni.

Meggyőződésem,hogy nem megfelelő hozzáállás,ha egy plasztikai sebész siettetni akar a műtéttel,és ha úgy tekinti a műtétet,mint egy kilo kenyér vásárlását.

2013. ápr. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
9%
Szerintem csak jót akart, mert ha mondjuk nagy az orrod és megműtene és esztétikusabb lenne az orrod, akkor jobban éreznéd magad a bőrödben, amit ilyenkor szoktak mondani, hogy magabiztosabb stb stb. lennél, EZEN VALÓBAN NINCS MIT GONDOLKODNI. NEM DE ?
2013. máj. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Hasplasztikára illetve szemhéjplasztikára kit ajánlanátok?
2013. nov. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Rusz doktort mindenki kerülje!!!
2021. jún. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!