Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Peniszvastagitas? , mutet

Peniszvastagitas? , mutet

Figyelt kérdés

mi a velemenyetek a peniszvastagitasnak a muteti beavatkozasarol ?

erre lehet ugy tekinteni mint a noknel a mellre ?



2014. aug. 21. 23:06
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
A véleményem az, hogy akinek ez felmerül a kis buksijában 24 éves létére, azzal valami gond van. Nem a farkával... hanem a gondolkodásával. Ilyennel én megismerkedni sem szeretnék soha. Nekem az okos, értelmes pasik jönnek be, akik nem azzal foglalkoznak hogy mekkora a farkuk... mert teljesen lényegtelen dolog.
2014. aug. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
42%
Láttam már ilyen péniszt élőben, nevetségesen nézett ki. Ordított róla, hogy műtve volt. A vastag törzs végén volt egy icipici vékony makk. Mint egy vastag hotdog egy vékony virslivel. Igazi lúzernek nézett ki tőle a gazdája.
2014. aug. 29. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Utolsónak a legfontosabb a válasza. Megkaptad kérdező, ezért ne csináltasd meg.
2014. aug. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:
Ilyen műtűt nincs. Max ha nagyon "görbe-ferde" azt tudjk megműteni, számszerint 300.000ért, altatással. Az egy komoly műtét.-
2014. szept. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Ha a nyelved rendben van...akkor semmi gond nincsen.. ;)


Amúgy meg a nőknek is nagyon fontos, h milyen a mellük..ezért fekszenek sokan kés alá..de az attól még biztosan funkcionálni fog...de ha neked elqrnak valamit..?


Akkor még olyan se lesz mint előtte.


tanuld meg, hogyan lehetsz jó szerető, tudj udvarolni, elcsábítani akár szavakkal is,örömet okozni és akkor hidd el, az h mekkora vagy ott lent a sokadikrangú kérdés lesz..

2014. szept. 6. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!